Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Interscope records

SPOTLIGHT: Billie Eilish odhalila tracklist nového alba

Tracklist nového alba Billie Eilish, české strany kandidující do Evropského parlamentu a zamítnutí plného členství Palestiny v OSN.

Datum: sobota, 20. dubna
Svátek: Marcela

Billie Eilish odhalila tracklist nového alba

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se dočkali tracklistu jejího nadcházejícího alba Hit Me Hard and Soft.

Desetiskladbové album bude obsahovat mimo jiné skladby Skinny, Lunch, L'Amour De Ma Vie, Blue nebo Wildflower. Podle aktuálního oznámení se nezdá, že by na projektu byly jakékoliv featy, což platilo i pro její předchozí dvě alba.

Billie Eilish oznámila nové album Hit Me Hard And Soft, má být udržitelné

@eevelka

Taky se stalo: 

V evropských volbách v ČR se letos může utkat 30 uskupení

Všech 30 řádně přihlášených uskupení bylo letos připuštěno k volbách do Evropského parlamentu v ČR. Ministerstvo žádné z nich neodmítlo. Vyřazena byla pouze jedna kandidátní listina, která byla podána až po zákonném termínu, uvedlo ministerstvo na svém webu. Eurovolby budou v Česku 7. a 8. června, informuje ČTK.

Ministerstvo doporučuje českým občanům v Izraeli dbát zvýšené opatrnosti

České ministerstvo zahraničních věcí doporučuje českým občanům pobývajícím v Izraeli dbát zvýšené opatrnosti v návaznosti na možné zhoršení bezpečnostní situace po útoku na íránskou vojenskou základnu poblíž města Isfahán. Uvedlo to v cestovatelském systému Drozd. V systému je aktuálně zaregistrovaných 97 Čechů pobývajících v Izraeli, sdělil ČTK mluvčí ministerstva Daniel Drake.

USA v Radě bezpečnosti vetovaly palestinskou žádost o plné členství v OSN

Spojené státy svým vetem v Radě bezpečnosti zablokovaly palestinskou žádost o plné členství v OSN, informuje agentura Reuters. Podle USA by nezávislý palestinský stát měl být ustaven skrze přímá jednání mezi Izraelem a palestinskou samosprávou, nikoliv prostřednictvím OSN. Británie a Švýcarsko se hlasování zdržely a zbývajících 12 členů Rady bezpečnosti návrh podpořilo. Palestina krok Washingtonu dle očekávání odsoudila, Izrael ho naopak ocenil, píše ČTK.