Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Billie Eilish oznámila nové album Hit Me Hard And Soft, má být udržitelné

Zpěvačka Billie Eilish ohlásila na 17. května nové album. Na něm opět spolupracuje se svým bratrem Finneasem a při jeho výrobě se rozhodla dodržovat eco-friendly postupy.

Zpěvačka Billie Eilish v pondělí na svém Instagramu oznámila vydání nového alba Hit Me Hard And Soft, které má vyjít 17. května. Představila zároveň i jeho obal, který má podvodní tématiku, a uvedla, že dopředu nevyjdou žádné singly, aby si mohli její fanoušci a fanynky užít poslech najednou.

Zajímavostí je, že se zpěvačka rozhodla při výrobě alba dodržovat udržitelné a ekologické postupy. Všechny fyzické kopie alba proto budou vyrobeny z recyklovaných materiálů, stejně tak i černý vinyl. Barevné varianty vinylů pak budou vyrobeny z ECO-MIX nebo BioVinyl, které snižují emise oxidu uhličitého v porovnání s běžnými vinyly až o 90 procent.

SUSTAINABILITY & ECO GUIDE

@heyfomo.cz

Kromě toho budou obaly na kazety s novým albem vyráběny z recyklovaných materiálů a zboží na její turné bude vytvořeno ze zbytků zásob, organického nebo recyklovaného polyesteru či bavlny a netoxických barviv. Billie řekla časopisu Billboard, že doufá, že ostatní umělci „přijmou stejné postupy a ty se nakonec stanou standardem."

I na svém třetím albu spolupracovala Billie se svým bratrem a hudebníkem Finneasem, který Hit Me Hard And Soft také produkoval. Podle všeho se můžeme těšit na dynamický a zároveň emotivní poslech - tak, jak to máme u Billie rádi!