Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Smack: Testoval jsem všechny možné substance, na úzkost mi pomohla dieta i čínská medicína

Smack si z letošních hudebních Cen Anděl odnesl rovnou dvě sošky, a to za vítězství v kategorii Rap a Cenu fanoušků. Během večera navíc vystoupil s trackem Molotow, na kterém se tvrdě pouští do Zemana, Leoše Mareše, televize i rádia. Jak se mu podařilo porazit jeho vnitřní démony? A proč se chystal na Andělech nevystoupit? O tom všem si povídal v Prostoru X s moderátorem Čestmírem Strakatým.

Smack patří dlouhé roky ke špičkám tuzemské rapové scény. V českých televizích i rádiích se ale stále na rap hledí tak trochu skrz prsty. To ale Smackovi nezabránilo, aby si z letošních Cen Anděl neodnesl rovnou dvě sošky a v přimém přenosu nezandal svůj track Molotow. V Čechách není lepšího MC," myslí si Smack.

Původně byl přitom rozhodnutý, že na Andělech ani nevystoupí. Problémem bylo totiž prý prosazení tracku Molotow. „Byl to trošku problém, jednak tam jsou sprostý slova a jednak asi i sprostý jména, který úplně nechtěly projít. Tak jsem nabídl verzi nějakou, která se odkejvala. Nebylo to jednoduchý. Už jsem byl skoro rozhodlej, že tam nevystoupím, protože původně řekli, že Molotow prostě ne," vysvětlil rapper.

Calin – POPSTAR: Nebezpečnej tanec na hraně popu a hip hopu

by @kulhak_

Smack kromě posunu v kariéře zaznamenal i posun osobnostní, zocelil se především psychicky. Podařilo se mu porazit své vnitřní démony, trému i úzkosti, které měl dříve pod kontrolou jen za pomoci pravidelného režimu a léků na uklidnění. Nyní je zvládl i díky dietní úpravě a tradiční čínské medicíně. „Testoval jsem všechny možné substance. Naštěstí jsem začal až v osmnácti, ale kromě heráku se mi nevyhnulo skoro nic z takových těch komerčních, co seženeš. A nečuchal jsem žádný tolueny,“ řekl Smack v rozhovoru s tím, že tenkrát jedl pouze čínské polívky a Golf bagety.

Na celý rozhovor se Smackem v Prostoru X se můžeš podívat ve videu:👇

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.