Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Epická Jízda se Samsung je v plném proudu!

Epická Jízda se Samsung je nový concept, který spojuje influencing a roadtrip.

Samsung Epická Jízda je koncept, který jsi ještě neviděl/a. O čem to vlastně celé je? V únoru Samsung přišel s novu řadou Galaxy S23, která je naprostá bomba. S vylepšenými technologiemi si pěkně pohráli, proto nová řada disponuje nejpokročilejšími foťáky, má výborný herní výkon a také ekologicky šetrné provedení. Takovej epickej telefon si zaslouží epickou jízdu, no ne?

Recenze: Samsung Galaxy Z Flip4. Mobil, pro který se klidně ohnu

by @yanhoechka

Kdo je součástí Epické Jízdy?

Samsung našel tři epický dobrodruhy, kteří rádi cestují, nebojí se vystupovat před kamerou a u toho rádi tvoří. Celá Jízda totiž spočívá v tom, že tyhle tři dobrodruzi dostanou možnost cestovat v moderním camperu s obytným přívěsem celých 23 dní napříč Českem a Slovenskem. Jejich cílem bude se naplno věnovat obsahu, zatímco Samsung se postará o zbytek, no není to pecka?

Pojďme si představit výherce

Petr je součástí herního pořadu INDIAN a jeho Instagram už na první pohled napovídá, že rád tvoří obsah nejen na něm, ale i na YouTube, proto má taky celkem slušnou základnu followerů, celkem přes 5000.

Abeja je cestovatelka už od pohledu, její Instragram je nabitej fotkama ze světa, ale co bys asi nečekal/a je fakt, že studuje informatiku. Každopádně je vidět, že ví, co je dobrodružství, a chce ho zažít co nejvíc!

Martin je hudebník, prý průměrný, ale zato scénu českého bizáru má prolezlou skrz na skrz. Krom toho, že celou Epickou Jízdu určitě roztočí svou muzikou, tak určitě i svým vibem dobrodruha, protože na jeho Instagramu je vidět, že toho taky dost procestoval.

Sleduj Epickou Jízdu a dozvíš se cool novinky!

Od začátku je vidět, že Epická Jízda byla skvělej nápad, a já jsem osobně zvědavej, kam s celým konceptem Epický Jízdy zajdou! Na Epické Jízdě je bezpochyby znát, že všichni tvůrci testují, kam až se dá zajít s vytvářením contentu za pomoci propojení telefonů z řady Galaxy S23 v rámci celého Galaxy ecosystému - hodinky Watch5, sluchátka Buds2 Pro nebo tablet Tab S8. Jak naplno si s tím vším můžeš krásně vyhrát a udělat perfektní dojem, znázorňujou naši dobrodruzi na výbornou. Zároveň už si nejde nevšimnout, jak všechno na Epický Jízdě funguje a skvěle zapadá, je to prostě celý strašně cool a trochu to vypadá, že Samsung jde novým směrem a tohle je podle mě ten správnej start.

Epická Jízda je zároveň přesně to, co si výherci představujou pod objevováním nových dobrodružství, možností a zábavy. Všechno to zachycují telefony z řady Galaxy S23, které ti stejně jako Duppymu, Abeje a Martinovi vezmou dech. Tak ji neváhej sledovat, ať ti nic neuteče!

Sleduj celou Epickou Jízdu na Instagramu @epickajizda nebo pod hashtagama #epickajizda a #epickajazda. A prožij ji s nimi!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.