Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Reminder: Silvestr můžeš trávit i jinak než na party

Stále nemáš plány na Silvestra? Nesmuti, naopak! Udělej si ho letos po svém. Silvestrovské party bývají stejně většinou až moc nucené a možná si ho bez velkých oslav užiješ mnohem víc.

Nucené akce v den Silvestra občas působí trošku depresivně. Kombinace alkoholu a zklamání nad tím, že celý rok vlastně nebyl tak bezchybný, jak vypadal, u některých lidí na Instagramu pak některé dožene i k slzám.

!! Silvestr je přitom jen další den v kalendáři a neměl*a by ses cítit nucen*a, že musíš zažít tu nejlepší noc svého života. Každý si sice ideální večer představujeme jinak, ale můžeš se inspirovat následujícími tipy, jak strávit fajn večer, aniž bys musel*a jít na party.

Food coma

Existuje snad lepší způsob, jak zakončit tento rok, než s dobrým jídlem? Udělej si rezervaci ve své oblíbené restauraci, vydej se na all you can eat, nebo si zkrátka uvař svoje oblíbené jídlo.

Pust si oblíbený film

Udělej si z obýváku domácí kino a pusť si svůj oblíbený film. Třeba klasiky jako jsou Snowboarďáci, Ďábel nosí Pradu nebo Barbie.

Zrekapituluj si rok 2023

Sepiš si cíle, kterých jsi za rok 2023 dosáhl*a, a zrekapituluj si to dobré i špatné, co se za celý rok událo. Z toho si pak můžeš vytvořit i fotoalbum. Taky se zamysli nad novými plány pro rok následující a udělej si vision board pro rok 2024.

Jak na Nový rok, tak po celý rok

Trávit první den roku 2024 bez kocoviny ti bude 1. ledna kdekdo závidět. Místo party se s kamarády sejdi třeba na novoroční procházce nebo brunchi. Taky si zkus zajít na svoji oblíbenou sportovní lekci a dopřej si čas jenom pro sebe.

Vyraz na solo date!

@michaela__halova

Jakou svojí oblíbenou aktivitou budeš trávit Silvestr ty?