Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Psychohygiena a jak si zvýšit vibrace? 

Vyšší síla nás pojí s lidmi, věcmi a situacemi, které odpovídají našim vibracím. Čím výše vibrujeme (vibujeme), tím pozitivnější, příjemnější a více vzrušující chvíle nás čekají. Jak na to?

1. Buď k sobě upřímný/á

Začněme od úplného základu. Zamysli se nad svojí životosprávou. Co myslíš, zasloužila by si trošku pozměnit? A na co koukáš v televizi? Co sleduješ na sociálních sítích? Jakou posloucháš hudbu? Jakými lidmi se obklopuješ a s kým se bavíš? To vše má na tebe veliký vliv.

2. Psychohygiena

Ať už se najdeš v jakékoliv činnosti, zkus ji provozovat pravidelně. Zakomponuj do svého života takovou aktivitu, která je ti nejpříjemnější. Pohyb, pobyt v přírodě, meditace, dechová cvičení (metoda od Wima Hofa), vizualizace, afirmace nebo vše dohromady. Výsledek se dostaví rychle. 

3. Vypiš se z toho

Pokud máš problém otevřít se, není nic jednoduššího než otevřít deník a ze všeho se vypsat. Ať už jsou to negativní, či pozitivní stavy, tužka a papír ti pomohou víc, než si myslíš. 

Všechny problémy a strasti se najednou zdají být menší. Nejenže si zorganizuješ myšlenky, ale je to i velice účinný nástroj na nastavení si cílů a snů.

Jak na to? 👇

4. Měj svůj ranní / večerní rituál

A nebo rovnou oboje! Tělo miluje rituál, a to obzvlášť když mu dopřeješ ty, co potřebuje. Uvař si vyváženou večeři, zapal svíčky a dej si horkou koupel třeba s mořskou solí či bylinkami. Protáhni se nebo si na deset minut zamedituj. Dopřej si osmihodinový spánek, mobil nastav na letový režim a zkus si jednou za čas před usnutím spíše číst než se koukat na seriály.

Dislaimer: Jedná se o učení spirituality, nikoliv o vědecké poznatky.