Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pretty make-up na Halloween

Nechce se ti na halloweenskou party jen kvůli tomu, že ještě nemáš kostým? Nebo nevíš, jak ho povznést na vyšší úroveň? Nabídnu ti dva způsoby, jak vylepšit holčičí i klučičí looks, a to nejen na speciální akce.

Třpytky všude

Po vzoru Euforie se podíváme na líčení, které nosily přímo postavy ze seriálu: Veselé linky Jules, uplakané třpytky Rue, lesklé kamínky Maddy a Cassie nebo výrazné stíny Kat.

Vyber si jeden z looků (nebo jejich kombinaci) podle kostýmu, který plánuješ. Například pro vílu, anděla, prince/znu nebo baletku zkus vytvořit něco zářivého a neboj se přesáhnout i oční okolí.Třpytky zkus umístit pod oči, na lícní kosti nebo do obočí.

Tady platí pravidlo: Více je více! Navíc vůbec nevadí, když bude tvoje líčení trochu messy.

Já jsem si oblíbila gelovou tubičku nebo linky se třpytkami, které nemusíš zvlášť lepit, jelikož jsou tekuté a na kůži rychle zaschnou. Třeba Zara má fajn beauty kolekci samolepicích kamínků a tekutých třpytivých stínů. Pokud chceš být šetrnější k životnímu prostředí, pořiď si ekologické třpytky, třeba tady.

Pro tip: Jestli produkt využiješ jen na jednu party, řekni si na prodejně o vzorek – jakmile to u produktu bude možné, prodejci ti (více či méně) rádi kousek dají s sebou! A pokud máš po ruce samostatné větší třpytky, zkus je na kůži přilepit lepidlem na řasy, osobně jsem spokojená se značkou DUO.

Pamatuj: Třpytky jsou pro všechny (ostatně jako všechen make-up)! Taky se rovnou smiř s tím, že je další den budeš mít opravdu všude.

Rockstar glam

Jestli máš doma jen černé linky nebo stíny, nevadí, i s nimi si vystačíš na parádní look à la rocková hvězda.

Od Effy ze Skins přes hudební legendy Avril Lavigne, Taylor Momsen až po Måneskin: Černé oči dodají dramatičnost každému kostýmu. Jmenovitě například upírům, čarodějnicím a mágům nebo temným vílám.

Možná si grunge líčení nakonec tak moc oblíbíš, že ho zavedeš i do svého každodenního repertoáru.

Mám takový pocit, že smokey eyes sluší každému. Jediné, na co si musíš dát pozor, je fallout (kousky stínů popadané pod očima), proto zkus oči líčit jako první (před nanesením make-upu) a neplechu otři vatovým tamponkem s odličovačem.

Pro tip: Jestli chceš docílit ostřejších hran u očních stínů, zkus si před líčením vypomoct kousky lepicí pásky, které přilepíš pod oči směrem nahoru a ven. Po jejich odstranění bude tvé líčení přesné a víc souměrné.

Další make-upové tipy na Halloween najdeš v článku tady:

Easy make-up inspo na Halloween

by @magdacizek

Ještě nevíš, kam na halloweenskou party? Pojď na FOMO Halloween do Pražské křižovatky v pátek 28. října! Lístky seženeš tady.