Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Easy make-up inspo na Halloween

Witch please... Halloween je za dveřmi a na sociálních sítích se to jen hemží make-up inspirací na Halloween. Jaké looky zvládneš vytvořit doma, i když se s make-upem úplně nekamarádíš? Pojďme na to. 👇

Pro milovníky make-upu je Halloween událostí roku. Je to jedna z mála příležitostí, kdy je přípustné ozdobit své tváře složitými vzory, speciálními efekty a vrstvami barvy na obličej.

Pokud tě složitý make-up neláká, nevěš hlavu! Ať už chceš, aby tvůj look byl strašidelný, nebo naopak roztomilý, mám pro tebe několik tipů, jak halloweenský look vytvořit pomocí kosmetiky, co máš doma. A nezapomeň – ten správný make-up promění každý kostým v masterpiece, bez ohledu na úroveň tvých dovedností.

Everyday make-up

Je spousta kostýmů, ke kterým žádný speciální make-up look tvořit nemusíš, stačí ten tvůj každodenní oživit například černou linkou či výraznou rtěnkou. Pokud jdeš za vílu, andílka, ďáblíka, čarodějku či playboy zajíčka, před zrcadlem moc času trávit nemusíš. Kostým můžeš ozvláštnit doplňky, jako jsou elfí uši, blyštivé čelenky či zvířecí ouška a můžeš si být jistá, že na Halloweena zazáříš!

🎨 Stíny

Pokud vlastníš paletku barevných očních stínů, můžeš se pustit do pestrého líčení. A ne, oční stíny nemusí být jen na očních víčkách. Inspiruj se looky Fialky Garderóbové, Shego nebo ikonické Barbie.

💜Fialka Garderóbová

Kdo by si nepamatoval protivnou přebornici ve žvýkání z filmu Karlík a továrna na čokoládu? Stačí ti fialové či modré stíny a navlhčený štěteček pro větší intenzitu pigmentu.

TIP: Dimenzi svému looku dodáš použitím highlighteru či třpytivého stínu na špičku nosu!

Inspirovat se můžeš v galerii👇

Jak na stínování? Mrkni na video👇

💚Shego z Kim Possible

Chceš se proměnit v záporačku Shego z Kim Possible? Pak sáhni po zelených očních stínech a vytvoř jednoduché kouřové líčení s černou linkou.

TIP: Pozvedni svůj look na next level pomocí černé rtěnky na horním rtu. Najdeš ji v nabídce značek Essence, Catrice nebo NYX, takže tvoje peněženka nezapláče.

Inspo: 👇

Jak na kouřové líčení? 👇

💕 Barbie

K dosažení Barbie looku potřebuješ jen růžové stíny, tvářenku a lesk na rty.

TIP: Tvářenku můžeš použít i jako oční stín pro dosažení celistvého looku!

Inspiruj se v galerii 👇

Tutorial:

🕷 Tužka na oči

Černá tužka na oči či tekutá linka snad nechybí v žádné kosmetické taštičce. Vykouzlit s ní můžeš mnoho jednoduchých looků, ve kterých budeš nepřehlédnutelná.

TIP: Pokud se bojíš geometrických tvarů, zvol dramatickou rozmazanou variantu.

Tutorial:

Co na sebe? Kočičí žena, černá labuť, jeptiška, upír nebo čarodějnice jsou go-to kostýmy k tvému make-up looku!

🩸 Fake blood

Ten nejjednodušší způsob, jak vytvořit strašidelný halloween make-up. Začni svým každodenním make-upem a přidej umělou krev – seženeš ji na internetu nebo si ji můžeš vytvořit doma.

Tutorial:


Sáhni po kostýmu zombie, mrtvé nevěsty, Carrie nebo Mii Wallace z Pulp Fiction!

Za co půjdeš letos ty? Dej mi vědět v diskuzi!

A pokud ještě nevíš, kde svůj look ukážeš, doraž na FOMO halloweenskou párty. Lístky najdeš fource.cz.

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.