Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pozor na fake Elf Bars!

Elfíky známe všichni, dej si ale pozor na padělky. Jak si ověřit, že je tvá Elf Bar pravá, a proč je nebezpečné kupovat napodobeniny?

Mohou být Elf Bars falešné?

Ano, na trhu se vyrojilo mnoho napodobenin Elf Bars. Pro spoustu padělatelů je s rostoucí oblibou elfíků výhodné prodávat makety autentických produktů za nižší cenu.

Falešné Elf Bary mohou mít mimo jiné například slabé nebo nebezpečné baterie, děravé nádrže a neschválené přísady do e-liquidů. Konzumace padělků tak díky absenci regulace může vést k vážným zdravotním následkům nebo dokonce přímému ohrožení zákazníka v důsledku nadměrné hladiny nikotinu v e-liquidu nebo rizika korozivního poškození bateriemi, které nejsou správně nainstalovány.

Pokud si nedáš pozor, riziko je na současném trhu stále poměrně vysoké. Spojené království nedávno zabavilo padělané Elf Bars obsahující nadměrné hladiny nikotinu v jejich e-liquidech. To znamená, že spotřebitelé jsou ohroženi, pokud nedokážou odlišit skutečné výrobky od padělků.


V České republice si dávej pozor hlavně na podezřele levné Elf Bary na 1500 potahů, často se jedná právě o nebezpečné napodobeniny!

Elf bar už si možná nekoupíš, Evropská komise navrhuje zákaz ochucených vaporizérů

@heyfomo.cz

Jak můžeš zjistit, zda je tvůj Elf Bar „the real-deal“?

Pravost svého Elf Baru si můžeš jednoduše ověřit na webu Elf Bar nebo naskenováním QR kódu přímo na balení vapu. Falešný od pravého také poznáš tak, že je logo a čárový kód padělaného produktu obvykle větší nebo menší než to skutečné.

Pokud nemáš po ruce autentický Elf Bar, můžeš si vyhledat fotky online a porovnat je. Autentický Elf Bar by měl mít na straně obalu čárový kód EAN s holografickou nálepkou, která označuje její pravost.

Je nezbytné, aby sis ověřil/a, zda konzumuješ skutečný produkt, protože padělky mohou obsahovat nebezpečné kapaliny a nejsou regulovány úřady.

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.