Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pop Culture News:
Je Harry Styles opět single? A Katy Perry comeback

Zayn vydává své čtvrté studiové album. Billie Eilish slaví úspěchy nového alba. Karty Perry se vrací na scénu a mnohem víc!

She's finally back

Miley Cyrus dala rozhovor David Lettermanovi pro nový díl jeho show "My next guest needs no introduction" na platformě Netflix. Na díl o zpěvačce se budeme moct podívat už 12. června!

my boy fumbled but at least there's hope

Ve městě hollywoodské lásky se šušká, že je Harry Styles opět single. Údajně se měl rozejít s Taylor Russell. S herečkou chodil něco okolo roku. Zda to ale nejsou jen fámy, není jisté. Uvidíme, jestli ještě někdy pár uvidíme bok po boku či ne.

it’s giving Black Mirror

Scarlett Johansson prohlásila, že společnost OpenAI vyvinula pro systém ChatGPT hlas, který zněl „děsivě podobně“ jako její hlas poté, co odmítla chatbotovi poskytnout svůj vlastní. Poté, co podala stížnost, jí podobný hlas firma odebrala.

jail calling

Diddyho zažalovala bývalá modelka, která tvrdí, že ji v roce 2003 omámil a sexuálně napadl. Jedná se o šestou stížnost na sexuální napadení podanou na Diddyho za posledních šest měsíců.

Rapper Diddy, který čelí obvinění ze sexuálního obtěžování, se na nově zveřejněném videu objevuje s nervózním Justinem Bieberem

@eevelka

club music is back

Lil Nas X a Camila Cabello spojili síly a vydali nový singl He Knows společně s videoklipem.

Throw a Grammy at him already

Zayn Malik vydal své nové album ROOM UNDER THE STAIRS a na počest s ním vystoupil živě v Londýně, a to dokoce po osmi letech od jakéhokoliv koncertu.

this better not flop

Katy Perry upozornila na svou novou éru novým profilovým obrázkem.

the duo i need

Budoucí kolaborace se nejspíše dočkáme i od Addison Rae a Julie Fox, která prozradila, že společně s Rae na něčem pracuje! Na svém TT účtu dodala, že se bude jednat o „cultural moment for the herstory books“.

SMASH

Skladba LUNCH od Billie Eilish se s 9,93 miliony přehrání dostává na první místo v celosvětovém žebříčku Spotify.

Je Hit Me Hard And Soft od Billie Eilish ve skutečnosti double album? Let's dive deep

@eevelka

she's working late, cause she's performing on SNL

Sabrina Carpenter poprvé vystoupila v nočním televizním pořadu SNL, kde zazpívala hned několik jejích hitů, a to včetně písně Espresso!

MEME OF THE WEEK

 I think the 'Don't Worry Darling' press tour broke Chris Pine. ⁠