Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Je Hit Me Hard And Soft od Billie Eilish ve skutečnosti double album? Let's dive deep

Poté, co Billie vydala minulý týden album Hit Me Hard And Soft se začaly rojit spekulace o tom, že by se mohlo jednat o double album, stejně jako u poslední desky Taylor Swift. Jaké máme hints?

Billie Eilish vydala 17. května své třetí studiové album s názvem Hit Me Hard And Soft. Jeho vydání předcházel teasing, třeba když si Billie všechny své followers dala na Instagramu do Close Friends a následně na stories zveřejnila upoutávku, jak pluje v temné modré vodě. Zpěvačka následně potvrdila spekulace svých fans a oznámila, že vydá nové album.

Na něm otevírá nejzazší kouty své duše a vrací se zpět sama k sobě. Po sedmi letech kariéry je na nové desce vyspělá, realistická, ale také plná naděje, sebevědomí a upřímnosti. Hraje si sama se sebou a naplno využívá také svůj jedinečný hlas. A podle řady indícií ze sebe novému albu ještě zdaleka nedala všechno.

O albu jsme psali více tady!👇

Vše, co potřebuješ vědět o novém albu Billie Eilish

@adamsmetak_

Na sociálních sítích začaly v posledních dnech kolovat spekulace o tom, že by Hit Me Hard And Soft mohlo být secret double albem. Billie totiž už několikrát použila tmavě modrou barvu, která je barvou alba, spolu s barvou tmavě červenou. Jako by snad tvořily tyto dvě barvy (a dvě alba?) pár. Pojďme se podívat na pár hints, které tomu nasvědčují!

Všechno začíná a končí u Ilomilo

Kromě toho, že modrou barvu páruje s červenou sama Billie, mohou oba odstíny odkazovat na hru ilomilo. Ta pojednává o dvou postavách, přičemž jedna je modrá a druhá červená, a Billie o hře dokonce napsala song na předchozím albu When We All Fall Asleep Where Do We Go.

Hra je navíc o tom, že se postavičky rozdělí v jezeře a následně hledají ve vodě cestu zpátky k sobě. Na teaseru i obalu alba Hit Me Hard And Soft padá Billie hluboko do vody a následně ji někdo vytahuje ven.

Modrý a červený merch

Billie odhalila po vydání HMHAS merch, který se nese v modré i červené barvě, jakoby se oba odstíny doplňovaly. Ty nese i vinyl, který má sice tmavě modrý obal, uvnitř je ale červený.

Modré a červené oči

V jednom z posledních příspěvků, které Billie přidala na Instagram, a který navazuje na píseň L’AMOUR DE MA VIE, má Billie jedno oko modré a druhé červené...

Poslední lyrics poslední písně

Pokud si poslechneme poslední píseň z nového alba, která nese název Blue (!!!), zjistíme, že posledním textem je otázka But when can I hear the next one? Právě tímhle Billie album zakončuje a právě na tohle se jí v rozhovoru pro Apple Music, který byl zveřejněn 21. května, zeptal Zane Lowe....

...A Billie tajnosti tak trochu potvrdila

Billie Zaneovi odpoví nervózním ehm, přičemž se šibalsky podívá do kamery a zakryje si ústa. I guess something's cookin! Lidé na Twitteru navíc našli podobný záběr v úvodu rozhovoru, a tvrdí, že jej Apple do videa přidal. Do they know?

Máme i release date?

Internet přišel už i s datem vydání. Má jít o 5. července. Od 17. května, kdy vyšel první part totiž do pátého července uběhne 49 dní – tedy stejně, jako je úrovní ve hře ilomilo. O víkendu poté má navíc narozeniny otec Billie.

Zdroje: NME, J-14, The Daily Gazette