Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pop Culture News: Billie Eilish je zpět a Timothée Chalamet natáčí nový film po boku Elle Fanning

Billie Eilish, Dua Lipa, Zayn Malik i Taylor Swift chystají novou hudbu a tento týden sypou jednu novinku za druhou. My známe veškeré detaily a už nyní je najdeš v naší rubrice.

Dream cast

Elle Fanning a Timothée Chalamet byli spatřeni, jak natáčí nový film „A Complete Unknown" v New Yorku! Jedná se o film založený na knize Dylan Goes Electric z roku 2015 od Elijaha Walda. Timothée Chalamet se ujal role Boba Dylana v tomto životopisném filmu.

Major

Zendaya se tento týden objevuje hned na dvou obálkách. Britský a americký Vogue nafotili květnovou obálku s herečkou ve stejný čas. Stylista byl jako obvykle Law Roach, který opět předvedl výbornou práci. Která obálka se líbí více tobě?

another serve

Dua Lipa vydala tento týden ve čtvrtek její nový singl „Illusion" společně s videoklipem. Ke zhlednutí je již nyní.

We've been ready

Zayn Malik představil seznam skladeb pro své nové album „Room Under The Stairs", které vyjde 17. května. Také ohlásil nový singl Alienated, který vyšel v pátek 12. dubna.

they will devour

Tento týden se také objevila první upoutávka na film Joker: Folie à Deux’ s Joaquinem Phoenixem a Lady Gagou v hlavních rolích.

Louis talking about Larries wasn't on my 2024 bingo card

Louis Tomlinson s v rozhovoru pro G1 vyjádřil k fanouškovským konspiracím, které tvrdí, že Harry a on tvořili po dobu One Direction pár. Fanoušci, kteří s touto fikcí přišli, si říkají Larries (Louis + Harry), a něktěří jsou dodnes aktivní v promování této teorie. Louis reagoval:

Uvědomil jsem si to už před mnoha lety, nemůžu říct ani udělat nic, čím bych přesvědčil ty, kteří této konspiraci věří. Jsou už tak zapletení s tím, co považují za pravdu, že ve skutečnosti neuvidí pravdu takovou, jaká je. Trochu mě to irituje, ale to je asi tak nějak přirozenost téhle práce.
Louis Tomlinson
Zdroj: Mike Marsland/WireImage

she's back

Billie Eilish ohlásila své nové album „HIT ME HARD AND SOFT", které vyjde již 17. května! Zpěvačka se také rozhodla, že nebude dělat žádné singles - tedy nevydá žádnou píseň či videoklip před samotným vydáním alba. Údajně si přeje, aby si fanoušci užili celé album naráz jako kompeltní zážitek. Ihned na to si odstranila sledující z Close Friends na Instagramu, které si přidala před promováním svého alba. Za pouhé dva dny jí díky tomuto kroku přibylo 10 milionů sledujících.

Více o albu tady:

Billie Eilish oznámila nové album Hit Me Hard And Soft, má být udržitelné

@eevelka

eclipse lyrics on the day of the eclipse

Taylor Swift odhaluje první úryvky textů z písní z alba „THE TORTURED POETS DEPARTMENT", které vyjde 19. dubna.

@TaylorSwift

Miss never misses

Sabrina Carpenter ve čtvrtek 11. dubna dropla nový singl „Espresso" těsně předtím, než zpěvačka vystoupí na festivalu Coachella.

She's everything

Tento týden se těší velkým úspěchům i Beyoncé, která sbírá rekord za rekordem po vydání svého country alba Cowboy Carter. Tady je několik z nich:

  • Beyoncé se připojila k Nicki Minaj a Taylor Swift jako jediným umělkyním, které mají v žebříčku Billboard Hot 100 více než 100 skladeb.
  • Rumi Carter (dcera Beyoncé) se stává nejmladší umělkyní v historii, která se umístila v žebříčku Billboard Hot 100, a překonává tak svou sestru Blue Ivy.
  • Beyoncé se stává umělkyní s 13. největším počtem záznamů v žebříčku Billboard Hot 100, čímž překonává svého manžela Jay-Z.

MEME OF THE WEEK

Kam dál?

Rapper Diddy, který čelí obvinění ze sexuálního obtěžování, se na nově zveřejněném videu objevuje s nervózním Justinem Bieberem

@eevelka