Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pisces season: Následuj své srdce a neboj se snít

20. února se Slunce přemístí do vodního znamení Ryb a nastane Pisces season.

Vodnář střídá Ryby a máme tu nové astrologické období. Období Ryb začíná 19.2., někdy se ale dokonce uvádí 21.2. Já proto zvolila zlatou střední cestu a to od 20.2. Konec nastane 20.3.

Charakteristika znamení Ryby

Ryby jsou jakožto klasické vodní znamení velcí snílci a dalo by se říct, že plavou ve své hlavě, myšlenkách a snech. Jsou hodně citlivé a časté je pro ně bohužel zklamání v lásce. Ryby se vyznačují empatií, romantičností, trpělivostí a velkou intuicí. Tito lidé milují umění ve všech podobách od hudby, přes literaturu, focení až po filmy. I přestože jsou klidné znamení, vášeň je pro ně taky důležitá. Jsou stálé, věrné a rády o někoho pečují.

Více se o Rybách dozvíš tady: 👇

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Ryby

@elvihradilkova

Následuj své srdce a neboj se snít!

Na jaké vlně se ponese celé období většinou poukazuje charakteristika daného znamení. A ani tentokrát to není jinak. Pisces season je hlavně o TOBĚ! V následujícím měsíci dej prostor sobě, svým koníčkům, touhám a snům. Očekávej, že celé období bude velmi emotivní, proto bys měl/a následovat své srdce a řídit se jím. Se sněním se pojí i manifestace – teď máš perfektní příležitost do svého života přivolat něco krásného!

Dalším tématem Pisces season je mentální zdraví. Pro některé může být tohle období až příliš emotivní a plné mental breakdownů. Proto praktikuj meditace, relaxační cvičení, dechová cvičení, sportuj a nebo zkrátka dělej to, při čem si vyčistíš hlavu. Pokud to ještě neděláš, teď je perfektní čas začít dávát sebe na první místo.

Pisces season přichází i se spoustou kreativity a je to super čas na tvoření!

Tipy, jak přežít Pisces season:

  • V záležitostech vztahů se řiď srdcem.
  • Mysli na self care a tvé mentální zdraví.
  • Kup si něco hezkého.
  • Neber si věci příliš osobně.
  • Vyslechni své přátele a pomož jim, když bude potřeba.
  • Jednou týdně zkus meditaci.
  • Popusť uzdu své fantazii.