Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pedro Pascal, the daddy we want

Chilsko-americký herec Pedro Pascal je momentálně všude a není se čemu divit. Seriál The Last of Us sklízí samou chválu a Pedro je navíc daddy.

Pedro Pascal, vlastním jménem José Pedro Balmaceda Pascal, se narodil v Santiagu de Chile, jeho rodiče byli ale zapojeni do hnutí proti diktátoru Pinochetovi, a tak rodina v jeho dětství nakonec emigrovala do USA.

Než se Pedro vydal na dráhu herectví, v dětství byl úspěšným plavcem, a dokonce se zúčastnil i mistrovství Texasu. Plavání ale v pubertě pověsil na hřebík a raději se začal věnovat herectví, za což mu všichni děkujeme.

Kdo je Fred again..? Chlápek, který tě pomocí iPhonu rozbrečí na tanečním parketu

by @yanhoechka

Ačkoliv se do většího povědomí dostal až s rolí Oberyna Martella v Game of Thrones, na televizních obrazovkách už se objevil mnohem dříve. Zahrál si třeba v Buffy: Přemožitelce upírů nebo Mentalistovi.

Zlomová role v jeho kariéře byl ale právě Oberyn Martell. Následně přišla postava Javiera Peñi v Narcos, agent v Kingsmanovi a v roce 2019 hlavní role v seriálu Mandalorian.

Pedrova matka zemřela, když studoval herectví v New Yorku, a jelikož s ní měl velmi blízký vztah a považoval ji za svůj vzor, rozhodl se, že bude jako umělecké jméno používat její dívčí příjmení, tedy Pascal.

Herec je hodně aktivní na sociálních sítích, kde často sdílí fotky ze svého života. V jeho stories se hodně objevuje i jeho dlouholetý kamarád, herec Oscar Isaac.

V únoru Pedro na Instagramu hrdě zveřejnil fotografii své sestry Lux z obálky španělského časopisu Ya, kde se poprvé oficiálně přihlásila k transgenderu. „Moje sestra, moje láska, naše Lux,“ napsal Pascal španělsky v popisku.

Lux zároveň prohlásila, že její bratr byl důležitou součástí jejího života a sloužil jí jako průvodce. Zároveň byl jedním z prvních lidí, kteří jí pomohli pochopit vlastní identitu.

Kromě toho, že o sobě Pedro rád říká, že je daddy a „biggest hoe in crew“, nezapomíná ani na svůj herecký crush, kterým je Nicolas Cage. „Už jako malý jsem věděl, že chci být hercem. Vysnil jsem si to, protože jsme jako rodina často chodili do kina. Takže v dětství se do mých zážitků vtiskl Nicolas Cage,“ prohlásil Pascal pro Variety.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.