Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Slovák měl zneužít 25 dívek, teď je na svobodě. Mezi obětmi měla být i zpěvačka SIMA

Na Slovensku se už několik let táhne kauza zneužívání dívek, jejichž snem bylo stát se modelkami. Manželský pár, který se měl dopustit zneužití na větším počtu dívek, byl nyní soudem propuštěn na svobodu. Jednou z obětí se měla stát i zpěvačka SIMA.

Slovenský soud už několik let řeší případ zneužívání dívek, kterého se měl dopouštět manželský pár ze slovenské obce Mojmírovce. Podle výpovědí obětí měl padesátiletý Peter vyhledávat zejména panny a pomáhat mu s tím měla i jeho třicetiletá manželka, uvádí televize Markíza.

Peter R. vlastnil modelingovou agenturu a právě tam měl přicházet do kontaktu s dívkami, které se chtěly stát modelkami. Policie pár zadržela v roce 2019 a aktuálně stále čelí rozsáhlé obžalobě. Soud se rozhodl, že bude nyní Petera R. vyšetřovat na svobodě, musí nosit pouze sledovací náramek.

Znásilnění jako válečná zbraň

by @eevelka

Mnozí jsou z chování soudu rozhořčeni, především údajné oběti. Jednou z nich má být i slavná slovenská zpěvačka SIMA, která o hrůzách, které měla prožít, promluvila už před několika lety.

Začalo to tím, že mě oslovili jako zpěvačku na svoje kola miss. K prvnímu zneužívání došlo v mých čtrnácti, asi půl roku po tom, co jsme se poznali, a trvalo to do mých sedmnáctin. A bylo to moje poprvé. Celé ty tři roky mi vyhrožoval, ukázal mi, že má i doma zbraň. Měli to dokonalé promyšlené i s manželkou Martinou, jak manipulovat s třinácti až čtrnáctiletými dětmi. Rodičům jsem to neřekla, protože jsem se bála.
řekla už v roce 2019 SIMA pro Markízu.

Podle zpěvačky je ale obětí více, než je v současné době známo. Slovenská policie muže vyšetřuje za trestné činy sexuálního zneužívání, ohrožování mravní výchovy mládeže a znásilnění. Celkově měl spáchat 44 skutků na 25 obětech.