Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: únor

Tohle je tvůj měsíční přísun tipů na ty nejlepší lokální brandy, podniky či projekty. Tyhle originální lovebrands by ti totiž rozhodně neměly uniknout!

#tuftedrugs

Drippy rugs

Custom kobereček je must have pro každý studentský byt. Pokud jeden takový sháníš i ty, stačí si na Pinterestu najít svůj vysněný design a ozvat se @drippyrugs.

Inspirací mi byl Nikos (The Mag). V té době jsem hledal novou činnost, která by mě mohla bavit a naplňovat. Ihned jsem si objednal pistoli a začal shánět vhodné materiály. První kusy byly nic moc, ale postupem času jsem zdokonalil techniku výroby a koberečky začaly vypadat k světu. U lidí byl vidět větší a větší zájem. Proto jsem se rozhodl založit si Instagram a zkusit svou značku propagovat přes něj.

-Jindra Bárta

#PerfectBirthdayCake

Bakery 60

Únor je měsíc, kdy mají narozeniny snad všichni z okolí a zároveň se slaví Valentýn. Sehnat k takovým událostem perfektní dort, který je jako vystřižený z Pinterestu, bývá docela problém. Dál už ale hledat nemusíš, protože Bakery 60 je přesně to pekařství, které ti upeče dort podle tvých představ a za rozumnou cenu.

#signatureparfume

Oraculum

Lokálně vyrobený parfém, který se stane tvojí signature vůní? Ano prosím! Oraculum je česká značka prodávající jedinečné parfémy, které oslavují výjimečnost každodenních momentů. Každý parfém má tedy svoji vlastní message.

#LocalFashion

Millo

Lokální udržitelná značka, jejíž cílem je udělat udržitelnou módu dostupnou a standardní. Na jejich e-shopu najdeš basic kousky, které se stanou základem tvého šatníku. Při nakupování jejich kousků navíc nemusíš mít černé svědomí, protože se nejedná o žádnou fast fashion.

#NailStudio

Berry Nail Prague

Nehtové studio v Praze, které nedělá umělou modeláž, ale nail art za použití gelu. Manikérka Viky svoji práci miluje, ráda se pouští i do těžších designů a manikúru vždy odvede poctivě. Předražený salony could never! Nejen, že odejdeš nadmíru spokojený*spokojená, ale nehty ti vydrží klidně měsíc.

Tip: K Viky pravidelně chodí i kluci. Tohle je znamení pro naše mužské čtenáře, kteří nad tím už nějkou chvíli přemýšlí - go get it!

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: Leden

@michaela__halova

A jaký je tvůj lovebrand? Poděl se s námi v komentářích.