Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: březen

Tohle je tvůj měsíční přísun tipů na ty nejlepší lokální brandy, podniky či projekty. Tyhle originální lovebrands by ti totiž rozhodně neměly uniknout!

#scandidesign

Ulivilu

Pokud jsi milovník nebo milovnice minimalistického skandinávského designu, tohle nádobí z Česka, které je navíc i za skvělou cenu, musíš mít doma i ty. Krásné kousky si můžeš prohlédnout na jejich webu.

#sustainablefashion

Recycle store Prague

Upcyklace oblečení je nejefektivnější způsob, jak dát starým kouskům nový život. Recycle store na Veverkově ulici v Praze je otevřený každý čtvrtek od 12 do 19 hodin a můžeš si tam vybrat originální kousky do svého šatníku. Ručně šité i pletené produkty si ale můžeš objednat i na jejich e-shopu online.

#skatebar

SPOT Brno

Multifunkční podnik, kde najdeš kromě baru i hudbu a skate prostor. Takže naprosto ideální místo na večerní posezení s kamarády. Probíhají zde i různé umělecké i hudební akce, které by sis rozhodně neměl*a nechat ujít.

#conceptstore

Selah

Útulný concept store na Řipské ulici v Praze, kde najdeš pouze pečlivě vybrané lokální produkty. Mými favority jsou krásné perlové prstýnky, nebo ručně vyráběné hrnečky. Ale pozor, při návštěvě tohoto obchůdku je dost možné, že neodejdeš s prázdnou!

A jaký je tvůj oblíbený lovebrand?

Tyhle lovebrandy jsme vybrali minulý měsíc.👇

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: únor

@michaela__halova