Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: Prosinec

Tohle je tvůj měsíční přísun tipů na ty nejlepší lokální brandy, podniky či projekty. Tyhle originální lovebrands by ti totiž rozhodně neměly uniknout!

#christmasmood

Sunset cinema

Pokud si chceš naplno užít Vánoční atmosféru, tohle zimní kino je zaručený způsob, jak toho docílíš. Najdeš ho v Praze a celý prosinec tam promítají vánoční filmy a pohádky.

#read

Svoja od Emy Muller

Ema v listopadu vydala svoji první knihu s názvem Svoja. Je o svojkosti, tedy o tom, jak je každá žena jiná a svá. Kromě skvělé grafiky v ní najdeš i články z Vogue, kterými Ema do časopisu už několik let přispívá, a můžeš si být jistý*á že tě Svoja dojme.

#creativity

Maison dargile

Co takhle kurz keramiky v Praze, odkud si odneseš vlastnoručně vyrobené a originální kousky? V keramickém studiu Maison dargile, které se nachází v Praze na Letné, si můžeš zabookovat workshop pro sebe, nebo pro někoho jiného jako dárek pod stromeček.

#cosmetics

Fraela

Lip tints od slovenské značky Fraela jsou zimní Must have. Rtům totiž dodají barvu, ale zároveň je v mrazivých měsících pořádně vyživí.

#Fashion

Adolphinata

Pletení a háčkování v posledních letech dostalo svůj velký comeback. V módě je teď proto trendy snad cokoliv pleteného či háčkovaného, od svetrů přes čepice až po kabelky. Pokud si netroufáš něco vytvořit, Adolphinata tvoje představy určitě naplní.

#wellness

Salori

Tyhle saunové zahrady v Hradci králové jsou zaručeným způsobem pro regeneraci a odpočinek. Salori nabízí hlavně opravdu krásné prostředí

Jaký je tvůj lovebrand?