Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Opat04 po 500 hodinách ukončil subathon. Kolik si během streamování vydělal?

Opat04, jeden z nejznámějších streamerů u nás, po skoro 21 dnech ukončil streamování v rámci subathonu. Kolik si během živého vysílání vydělal?

Opat04 má za sebou svůj největší a nejdelší stream v historii, ten skončil v neděli po skoro 21 dnech nonstop streamování.

Dan za celou dobu vysílání získal tisíce nových odběratelů, miliony zhlédnutí a statisíce korun v donatech. Kolik si ale doopravdy vydělal peněz?

Opat04 se měl pořezat, skončil v nemocnici. Co se stalo?

@heyfomo.cz

Streamoval jsem 500 hodin v kuse a vydělal jsem víc než půl milionu korun českých,“ prohlásil Opat v novém videu, které zveřejnil v neděli večer.

Za necelých 21 dní streamování si na donatech od fanoušků vydělal 24 762 dolarů, přičemž donate poslalo přes 3 tisíce lidí.

Tohle byl můj nejúspěšnější a nejlepší měsíc od doby, co streamuju.
Opat04

Největší jednorázový donate pak Opat dostal od Jona Mariánka, který mu poslal 1420 dolarů, což je zhruba 34 tisíc korun.

Na samotném YouTube pak streamer vydělal přes 424 tisíc korun. Výsledná částka ale mohla být několikrát vyšší, jelikož za reklamy dostává méně peněz, než by mohl.

Nejvíce peněz pak Dan vydělal za první stream. Celkově získal 7,2 milionu zhlédnutí a lidé dohromady nakoukali 1,5 milionu hodin. Za 21 dní se mu pak podařilo získat 68 tisíc nových odběratelů. Všehovšudy po odečtení daní a nákladů si Opat za subathon vydělal něco málo přes 560 tisíc korun.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.