Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON 37: Světová šampionka proti černému pásu. Co nabídne PRELIMS karta v Ostravě?

Již tuto sobotu 3. prosince nás čeká další turnaj OKTAGONu s číslovkou 37. Ostravar Aréna uvítá řadu domácích i zahraničních zápasníků světové úrovně. V dnešním článku ti představím pozoruhodné souboje první poloviny karty turnaje OKTAGON 37.

Chochlíková vs. Dalisda

Jediný duel něžného pohlaví představí jednu z nejzajímavějších ženských bitev v historii OKTAGONu. Německá zápasnice Katharina „Tigress“ Dalisda je majitelkou černého pásu v judu a do souboje vstupuje se dvěma vítezstvími v řadě, z toho jedno získala na posledním turnaji OKTAGON 36 ve Frankfurtu, kde porazila americkou veteránku prestižní organizace UFC Mallory Martin, nad kterou vyhrála bodovým rozhodnutím.

Více o zmiňovaném vítězství zde:

Na turnaji OKTAGON 36 se představí pět veteránů z UFC

by @davidvachalec

Její protivnicí bude mnohonásobná světová šampionka IFMA, WAKO K-1 a WMC Monika „VOLCANO“ Chochlíková. Kromě nespočtu velkolepých úspěchů na postojářské scéně je také profesionální vojačkou armádního sportovního centra Banské Bystřice. Slovenská kráska má v MMA tři výhry bez jediné porážky a v Ostravě si plánuje připsat čtvrtou.

Jediný ženský zápas sobotní karty, který ukáže, co na jedné straně znamenají světové stand-upové zkušenosti a na druhé komplexní MMA.

Dajčman vs. Pałasz

Souboj těžkých vah, při kterém se bude Ostravar Aréna otřásat v základech. Do klece totiž vstoupí téměř čtvrt tuny živé váhy. Bývalý slovinský karatista s mezinárodními úspěchy Tadej Dajčman v OKTAGONu zamíchal kartami, porazil už dva bývalé titulové vyzyvatele. Momentálně se nachází na druhé pozici v žebříčku těžkých vah a je možné, že je tento zápas poslední překážkou před vysněnou titulovou šancí.

Soupeřem mu bude sto dvacet kilo těžký polský obr Adam „Adas z Jawora“ Pałasz, který má na kontě sedm vítězství, které všechny ukončil před limitem. Pověst nezastavitelného tanku chtěl potvrdit i při svém prvním výstupu v OKTAGONu na turnaji ve Frankfurtu, odkud si sice odnesl výhru, avšak z důvodu zranění jeho soupeře. Zranění protivníka však nebyla žádná náhoda, podobný scénář očekávám i na jeho další zastávce právě v Ostravě.

Ve druhé polovině článku rozeberu obě titulové bitvy turnaje OKTAGON 37. Nejdéle vládnoucího šampiona organizace Davida Kozmu čeká již šestá obhajoba titulu, tentokrát proti brazilskému katovi Kaiku Britovi.

Hlavním předzápasem celého večera bude bitva o uvolněný pás šampiona mezi talentovaným Jakubem Tichotou a gruzínským nájezdníkem Maté Sanikidzem.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.