Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON 35: Finále projektu Nathan vs. Adam a střet dvou grázlů

Již tuto sobotu 17. září se koná další turnaj OKTAGONu s číslovkou 35. Brněnské diváky čeká velké finále projektu Nathan vs. Adam, ve kterém se konečně dozvíme, kdo přežije. PRELIMS kartu zakončí střet dvou grázlů mezi Radkem Roušalem a Markem Bartlem.

Kdo přežije? Nathan vs. Adam

Nathana Dzabu a Adama Raitera můžeš znát z reality show Survivor Česko & Slovensko. V pořadí třetí souboj sobotní karty dokáže, zda je opravdu možné se připravit na MMA zápas za pouhé čtyři měsíce. Velké finále reality show z dílny OKTAGONu s názvem Kdo Přežije? zakončí desetidílný dokument o životní proměně dvou obyčejných mužů na profesionální zápasníky. O vítězi celého projektu rozhodne zápas na tři kola po pěti minutách pod pravidly MMA.

Pokud se chceš o souboji Nathan vs. Adam a celém projektu Kdo Přežije? dozvědět víc, budu rád, když si přečteš můj článek!👇

Kdo přežije? Očekávaný souboj Nathan vs. Adam je konečně tady

@davidvachalec

Střet grázlů – Roušal vs. Bartl

Prakticky celý turnaj OKTAGON 35 je večer plný zápasů pod pravidly MMA, až na jedinou výjimku, kterou je čistě postojářský duel mezi Radkem Roušalem a Markem Bartlem.

Pětadvacetiletý rodák z Brna Radek Roušal je momentálně šampionem slovenské organizace DFN. V minulosti se měl představit na jubilejním turnaji OKTAGON 30, po oficiálním vážení byl však odvolán kvůli vytetované podobizně nacistického diktátora Adolfa Hitlera na levém bicepsu. Tetování, které označil za hloupost z mládí, si nechal předělat, a poprvé ho tak fanoušci mohli vidět na turnaji OKTAGON 31, na který však nevzpomíná v dobrém.

Na poslední chvíli přijatý debutový zápas proti brazilskému bijci Michaelovi Deiga Scheckovi nedopadl podle Roušalových představ a okusil hořkou porážku na body. V druhém tažení do OKTAGONu si plánuje napravit reputaci v souboji s velkým jménem organizace Markem Bartlem.

Charismatický protivník Marek Bartl má v postojářských disciplínách přes 80 zápasů, což je téměř trojnásobný počet soubojů, než má na kontě jeho soupeř. I přes znatelně větší zápasovou zkušenost je u sázkových kanceláří outsiderem.

Prezentuje se jako grázl a myslím si, že to není pravda. Když jsi grázl, tak nemáš potřebu to prezentovat. Osobně si myslím, že jsem byl určitě větší grázl, než je on...určitě.
Marek Bartl

Doufám, že ti můj článek přiblížil turnaj OKTAGON 35, který se poprvé koná ve Winning Group Aréně v Brně.
V druhé polovině článku rozeberu hlavní kartu a velké finále celého večera. První titulová obhajoba Patrika Kincla v boji proti francouzskému uchazeči o trůn ve střední váze Alexovi Lohorému.

Pozvi mě na šnyt🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.