Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON 31: Co nás čeká a nemine, part 1

Již tuto sobotu nás čeká první letošní OKTAGON, který si připravil pěkně nabitou kartu zápasů. Krátce ti představím nejzajímavější potvrzené zápasy sobotního večera i s kamarádským tipem, na co vsadit.

Upozornění: Zápasy jsou potvrzené k 23. 2., tzn. není stoprocentní, že je všechny všechny v sobotu uvidíme (covid, možné zranění, nemoc, problémy s cestováním kvůli napjaté situaci apod.). Zároveň tě musím upozornit, že moje sázkařské tipy nejsou profesionální analýza, nýbrž pouze subjektivní názor amatéra. Sázej sám za sebe! <3

Farkaš vs. Handanagič

Zápas, který nejspíš odstartuje sobotní kartu, bude Farkaš (3-3) vs. Handanagič (7-5).

Ze slovenského Spartakus Fight Gymu přichází Denis “WLK” Farkaš, který je známý především svou neustálou chutí zápasit. V prosinci minulého roku nastoupil během tří dní do dvou zápasů, kde jako bonus knockoutoval Šimkuliče v druhé minutě na turnaji OKTAGON 30. WLK je připravený výt na měsíc i tuto sobotu a ukázat tak OKTAGONu, co v něm doopravdy je.

Na druhé straně klece nastupuje do své premiéry v OKTAGONu 25 letý Max Handanagič. Ačkoliv Max zápasí za Česko, není českým fanouškům dvakrát známý. Ze svých 7 výher má 6 ukončení před limitem. Do nedávna držel šňůru 4 vítězných zápasů, kterou mu zkazila poslední prohra na body v GFC.

Tenhle zápas bude pohánět zejména mladá dravost a touha dokázat českým fanouškům, proč si zapamatovat tato dvě jména. Nevěřím, že střet těchto dvou mašin na KOčka skončí na body.

Tip: Zápas bude ukončen KO/TKO/diskvalifikací (2.20) / Vítěz: Handanagič Max (1.60).

Bahník vs. Cucciniello

Další zajímavou bitvou bude jednoznačně Bahník (7-4) vs. Cucciniello (8-2).

Jakub Bahník má v oblibě tvrdě trestat zahraniční bojovníky, kteří proti němu nastoupí v kleci. Své by o tom mohli říct jeho poslední soupeři Becker a Grimshaw, které “Bahňas” oba chirurgicky přesně ukončil v první minutě. Grimshawa dokonce knock-outoval tak tvrdě, že za to dostal BONUS Tipsport – Výkon večera. Nyní ho čeká tvrdý oříšek v podobě Cucciniella.

Cucciniello přichází do OKTAGONu obhájit respekt Velké Británie po tvrdé porážce výše zmíněného Grimshawa. Zkušenosti z reality show UFC mu umožnily všechny své soupeře porazit před limitem, po 8 vítězstvích v řadě přišly první 2 porážky. Nyní se Cucciniello “The Mellow Fellow” vrací po více než dvouleté pauze a to rovnou na půdu OKTAGONu.

Jay Cucciniello je velmi kvalitní zápasník, ale faktem je, že bude po pauze přivítán zrovna skvěle rozjetým Bahňasem, a já věřím, že do třetice všeho dobrého Kuba odejde jako vítěz.

Tip: Zápas bude ukončen KO/TKO/diskvalifikací (1.65) / Vítěz: Bahník Jakub (1.40).

Čepo vs. Silva

Máme tady kandidáta na možná nejkrvavější bitku sobotního večera mezi Čepem (7-1) vs. Silvou (7-2).

Vlasto “El Chapo” Čepo se vrací s velkou podporou a silným týmem. V sobotu zde plánuje využít své bojové dovednosti, které nabral v Chorvatském American Top Týmu po boku hvězd UFC. Tyto schopnosti jsme už jednou mohli vidět na OKTAGONu 27, kde celá show trvala 50 vteřin. Čepův soupeř je taktéž velmi tvrdým a zkušeným postojářem, což dost možná povede ve velmi ostrou válku plnou pěstí a loktů.

Na druhé straně klece bude stát již zmíněný Alexandre Silva, Brazilský šampion v kick-boxu. Ze svých 7 vítězných zápasů bylo 6 z nich ukončeno knock-outem a to jak pěstí, tak loktem i kolenem. V kombinaci s lehkou výškovou převahou je pro Čepa velmi kvalitním a hlavně nebezpečným soupeřem.

Adrenalin a hněv ucítíme již u nástupu obou zápasníků. Nebudu se divit, když se zápas ani na vteřinu nepřesune na zem. Tohle bude čistá postojářská přestřelka a já si zde nedokážu tipnout vítěze, ačkoliv mi něco říká, že to bude náš slovensko-srbský tank Vlasto Čepo! 

Tip: Počet zahájených kol zápasu – méně než 1.5 (1.70).

Doufám, že ti můj článek přiblížil sobotní zápasy na turnaji OKTAGON 31 a v lepším případě i pomohl při rozhodování u sázek. Zítra v druhé části tohoto článku rozeberu zápasy na hlavní kartě!

OKTAGON 31: Co nás čeká a nemine, part 2

@davidvachalec