Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

OKTAGON Prime 5: Co nás čeká a nemine! (část 2)

Druhý letošní turnaj OKTAGON si pro nás připravil pěkně nabitou kartu zápasů. V pokračování předchozího článku ti představím nejzajímavější potvrzené zápasy večera s kamarádským tipem na co vsadit.

Upozornění: Zápasy jsou potvrzené k 24. 3., tzn. není stoprocentní, že je všechny uvidíme (covid, možné zranění, nemoc, problémy s cestováním kvůli napjaté situaci, apod.). Zároveň tě musím upozornit, že moje sázkařské tipy nejsou profesionální analýza, pouze subjektivní názor amatéra. Sázej sám za sebe! <3

OKTAGON Prime 5: Co nás čeká a nemine! (část 1)

@davidvachalec

Brito vs. Kalašnik

V polovině hlavní karty nás čeká zápas Kaik Brito (14-4) vs. Andrej Kalašnik (9-2).

Kaik Brito je 25letý brazilský zápasník s ambicemi být šampionem welterové váhy. Českým fanouškům je Brito dobře známý - ve své premiéře v OKTAGONu technicky knock-outoval šampiona první Oktagon výzvy Gábora Borároše a půl roku na to také Roberta Bryczka. V posledním zápase velmi těsně prohrál na body, vítězně odcházel Petr Kníže, momentální vyzyvatel šampiona welterové váhy Davida Kozmy.

Andrej Kalašnik je český zápasník s ukrajinskými kořeny, momentální #8 welterové váhy. Brito bude pro Andreje jednoznačně velká překážka a jeden z nejtěžších zápasů jeho kariéry. Kalašnik potvrdil své kvality na turnaji OKTAGON 28, kde "uškrtil" německého kelta Christiana Jungwirtha po 63 vteřinách zápasu. Můžeme se těšit na pořádnou show, Kalašnik je totiž dvojnásobným držitelem BONUSU - Tipsport výkon večera.

Očekávám tvrdý zápas v postoji, který nebude ukončen na body a nedivil bych se, kdyby byl jednomu z účastníků zápasu znovu vydán Bonus - Tipsport výkon večera. U sázkových kanceláří je Brito jednoznačným favoritem.

Tip: Brito Kaik vyhraje KO, TKO nebo diskvalifikací (1.55)

‼️ HOT NEWS: Hlavní předzápas sobotního turnaje Ryšavý vs. Fodor byl na poslední chvíli zrušen. František Fodor byl těsně před oficiálním vážením pozitivně testován na Covid-19. Náhradní soupeř pro Karola Ryšavého je potvrzen a přijede těsně před začátkem celého turnaje.

Kertész vs. Veličković

Hlavním zápasem sobotního večera je střet #2 a #3 welterové váhy. Máté Kertész (11-3) vs. Bojan Veličković (20-11-2).

Máté “The Cold Blooded” Kertész nastupuje do svého jubilejního desátého zápasu v OKTAGONU a své první kulatiny se rozhodl oslavit v kleci proti srbskému tvrďákovi Bojanu Veličkovićovi. Momentálně má na kontě tři důležité výhry v řadě a má silně nakročeno k titulové šanci, ve které byl proti Kozmovi už dvakrát neúspěšný. Od poslední titulové porážky má všechny tři výhry díky bodovému rozhodnutí, ukončit Bojana by pro něj byl velký krok dopředu a také přiblížení k odvetnému zápasu Kozma vs. Kertész 3!

Bojana Veličkoviće a Matého Kertésze spojuje jedna věc. Ani jeden z nich nedokázal porazit šampiona welterové váhy Davida Kozmu. Bojan Veličković je veterán organizace UFC a taky jeden ze tří přemožitelů Jiřího Procházky. Veličković je především známý pro své vyhlášené zákeřné kopy, které takticky oslabují přední nohu soupeře – postupem zápasu nad ní protivníci ztrácí kontrolu. V profesionálech má dvojnásobný počet zápasů než Kertész, což z něj dělá favorita tohoto zápasu.

Oba zápasníci jsou velmi kvalitní a se stejným cílem: probojovat se k odvetě s Davidem Kozmou a konečně tak získat vysněný titul šampiona welterové váhy OKTAGONu. Vítěz zápasu se k tomuto cíli výrazně přiblíží, zatímco ten druhý spadne několik míst dolů ve welterovém žebříčku. Jedno je jasné – oba budou chtít zápas ukončit a potvrdit tak, že na Kozmu mají.

Tip: Vítěz: Veličković Bojan (1.40)

Doufám, že ti můj článek přiblížil dnešní zápasy na turnaji OKTAGON Prime 5 a v lepším případě ti i pomohl při rozhodování u sázek. Díky moc za čtení!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.