Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Od pádů šampionů po nejkrásnější cage girls. OKTAGON spustil anketu BEST OF 2022

Minulý rok nám československá organizace OKTAGON MMA nadělila hned několik neuvěřitelně napínavých soubojů a dechberoucích výkonů, u kterých si zápasníci sáhli až na dno svých sil. V dnešním článku ti představím nominace na zápas roku.

OKTAGON odhalil očekávanou anketu BEST OF 2022, která je připomínkou fenomenálních zápasů a zábavných momentů, které se za poslední rok odehrály.

V anketě je uvedeno celkem sedmnáct kategorií, od nejlepšího bojovníka a bojovnice přes nejkrásnější cage girl až po K.O. roku. Dnes ti detailně představím anketu nejlepších zápasů, které se zapsaly do historie organizace svou intenzitou, výkonem obou zúčastněných zápasníků a vysokými sázkami. Zde jsou nominace na ZÁPAS ROKU:

Kertész vs. Jungwirth 2

S tímhle zápasem mám jeden velký problém, a to ten, že neskončil remízou. Velmi vyrovnaná odveta dvou elitních bojovníků na špičce žebříčku welterové váhy, maďarská jednička Máté Kertész se podruhé utkal s Němcem Christianem Jungwirthem. Všechna tři kola mohla být připsána jednomu, nebo druhému bojovníkovi, od výhry je dělilo pouze pár úderů. Souboj nakonec skončil na body, vítězem byl po dlouhém rozhodování zvolen Maďar Kertész. Asi si dokážeš představit ten rámus ve vyprodané frankfurtské Festhalle na turnaji OKTAGON 36, když domácímu Jungwirthovi o chlup uteklo tak důležité vítězství.

Krištofič vs. Kincl

Premiéra Patrika Kincla v OKTAGONU, kde si v pětikolové bitvě nelítostně vybojoval pás šampiona střední váhy a ukázal všem domácím fanouškům, co se za roky působení v zahraničních organizacích naučil. Šampion 2. OKTAGON VÝZVY Samuel „Pirát“ Krištofič naopak předvedl, co znamená mít srdce bojovníka, když celých dvacet pět minut odolával ničivému tlaku zkušeného Kincla a neustále hledal způsob, jak překonat dominanci soupeře a za každou cenu zvítězit, což se mu nakonec nepodařilo.

Který zápas byl podle tebe ten nejlepší?

Diskuze

Sanikidze vs. Tichota

Souboj dvou sebevědomých mladých dravců Jakuba Tichoty a Gruzínce Maté Sanikidzeho o uvolněný pás šampiona pérové váhy. Tento zápas ukázal to nejlepší z Tichotovy výbušnosti a Sanikidzeho komplexnosti. Souboj, který se rovnal MMA i profesionálnímu wrestlingu, byl plný knockdownů, rvaček a takedownů, čímž si vysloužil místo v anketě nejlepších zápasů minulého roku.

FOMO TIP: HLASUJ v anketě OKTAGON – BEST OF 2022 a zapoj se do soutěže o 🤩 VIP vstupenky. 🎫 Vyber nejlepšího bojovníka, bojovnici, K.O. nebo turnaj 🎰 na OKTAGONMMA.CZ 📲

Paradeiser vs. Keita

Velký favorit na vítěze celé ankety aneb dvacet pět minut napínavého duelu mladých talentů a dechberoucí atmosféra vyprodané O2 areny. Ronald Paradaiser předvedl od poslední porážky stoprocentní zlepšení, a hlavně skvělou show. Bohužel si ten večer připsal další prohru. Bylo však na co se dívat, protože celý zápas byl nesmírně atraktivní. Losene Keita zde ukázal, proč je stále neporažen a že bude pro lehkou váhu velkým problémem.

Jungwirth vs. Trušček

Pravděpodobně ten nejkrvavější duel v historii OKTAGON MMA. Po konci hlavního zápasu PRELIMS karty turnaje OKTAGON 33 ve Frankfurtu, kdy z plátna odkapávala krev, by se klec dalo snadno zaměnit s místem činu masové vraždy. Německý kelt Christian Jungwirth ve druhém kole pokořil Ivicu Truščeka tvrdými údery a zakončil zápas, který představoval pouhých devět minut a devět vteřin čistého násilí.

Kozma vs. Brito

Největší WOW moment roku. Cílevědomost, precizní technika a čistý respekt, to vše bylo k vidění v hlavním zápase turnaje OKTAGON 37, když mladý Brazilec Kaik Brito ve třetím kole technicky knockoutoval nejdéle vládnoucího šampiona OKTAGONU Davida Kozmu. Brito do třetího kola vstupoval velmi vyčerpaný a se zoufalou potřebou ukončit zápas, přesně tak to také skončilo.

Více o zápasu Kozma vs. Brito najdeš zde:

Šokující konec velké éry! Kozma po letech vlády padl. OKTAGON 37 byl turnajem světové úrovně

by @davidvachalec

Hlasovat můžeš na OKTAGONMMA.CZ. Výsledky všech kategorií organizace zveřejní začátkem února na sociálních sítích.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Který zápas byl podle tebe ten nejlepší?

Diskuze