Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Šokující konec velké éry! Kozma po letech vlády padl. OKTAGON 37 byl turnajem světové úrovně

Jak bych popsal včerejší OKTAGON? Napětí, emoce, vyrovnané zápasy a dechberoucí výkony. U turnaje tuzemské organizace s číslovkou 37 bylo lepší nemrkat. Welterová váha má po dlouhých čtyřech letech nového šampiona. Brazilec Kaik Brito sesadil ve třetím kole Davida Kozmu z trůnu. Zápas ukončil rozhodčí, aby předešel zranění bývalého šampiona.

Ať žije nový král!

Dlouhotrvající éra českého šampiona Davida Kozmy pod praporem OKTAGON MMA je u konce. Čtyři roky v kuse neprohrál a pás šampiona obhájil celkem pětkrát. Na pošesté se to však nezdařilo. Brazilec Kaik Brito včera večer rozhodl, že Kozma musí předat žezlo krále welterové váhy dál. Ve třetím kole ho k tomu donutil pomocí tvrdých úderů, v čase 4:12 byl zápas ukončen rozhodčím. Kozma sice statečně stál na nohou, ale boje již nebyl schopen.

Kozma na trůnu strávil přesně 1477 dní, než přišel brazilský fantom. Pětadvacetiletý Kaik Brito je prvním mužem, který v OKTAGONu dokázal Kozmu porazit, a teprve druhým šampionem welterové divize. Včera si připsal čtvrtou výhru z celkově pěti zápasů v OKTAGONu. Po souboji byl tak vyčerpaný, že se nemohl ani vysápat na hranu klece, aby úspěch oslavil.

Kozma nevěděl, jak silný jsem. On je zase strašně odolný, je to obrovský srdcař, a já ho za to moc respektuju.
Kaik Brito

Pás šampiona však není to jediné, co si Brazilec za svůj výkon vysloužil. Od spolumajitele a promotéra organizace Ondřeje Novotného dostal na tiskové konferenci i pozvánku do projektu Tipsport GAME CHANGER, největšího MMA projektu, který kdy v Evropě v rámci bojových sportů vznikl. Jedná se o šestnáctimístnou pyramidu, ve které se bojuje celkově o 1 milion eur. Výherce turnaje si odnese roční výplatu profesionálního českého fotbalisty, ve finále se totiž porvou dva nejlepší o 7 a půl milionu korun.💰

Do projektu Tipsport GAME CHANGER se zapojí 16 elitních zápasníků, jejichž kořeny sahají za hranice Evropy. Ve startovní osmičce se kromě novopečeného šampiona objeví ty největší hvězdy OKTAGONu. Můžeme se těšit na maďarskou jedničku Maté Kertésze, německého kelta Christiana Jungwirtha, brazilského predátora Leandra Apolla Silvu, srbského přemožitele Jiřího Procházky Bojana Veličkoviće, šampiona střední váhy Patrika Kincla, německou superstar Christiana Eckerlina a bývalého šampiona Davida Kozmu.

Ondřej Novotný poslal na čtvrteční tiskové konferenci OKTAGON TIME jasný vzkaz do celé Evropy. Hledá ty nejlepší bojovníky ve váze do 77 kilogramů, aby si přišli vydělat v MMA nevídané peníze a předvést nezapomenutelnou show. Tipsport GAME CHANGER startuje již 4. 3. 2023 opět v OSTRAVĚ, kde se konal i včerejší skvělý turnaj OKTAGON 37, a já už netrpělivě čekám na odhalení druhé osmičky zápasníků.

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.