Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nivea energy: Produkty, které dodají tvé pleti energii

Už jsi slyšel/a o řadě produktů NIVEA ENERGY? Její používání pleti dodá energii a probudí ji například díky vitamínu C! Více o produktech se dozvíš v článku.

Řada NIVEA ENERGY nabízí micelární vodu, denní krém a textilní masku. 🍊

Složení a účinky:

Některé z produktů obsahují kombinaci vitamínů E, C a koenzym Q10. Ten máme přirozeně ve většině buněk našeho těla, v nichž je důležitý pro přeměnu energie přijaté z potravy na energii využitelnou pro tělo. Ve skincare ale dodává energii naší pokožce. Chrání ji před stresem a předčasným stárnutím, také ji zpevňuje a vyhlazuje. Stejně tak důležitý je ve složení i vitamín C, který chrání pleť před škodlivým vlivem volných radikálů a rozzáří ji.

Jednodušše řečeno – tato řada probere k životu i tu nejvíc unavenou pleť! Všichni to známe, páteční večer strávíme na nohou a druhý den ráno se nám naše pleť mstí za všechny ty drinky a absenci spánku. Tyhle produkty jsou ideálním řešením, jak dát svoji pleť zase do kupy!

6 skincare pravidel, která podle dermatologů stojí za to následovat

by @josephslaich

Vědci NIVEA zjistili, že koenzym Q10 a vitamíny C a E, jakožto antioxidační látky, společně dokážou bojovat také proti škodlivým vlivům volných radikálů.

Pokud nevíš, co to znamená, neboj, taky jsem nevěděla. Volné radikály poškozují naše buňky. Co se pleti týče, urychlují stárnutí, způsobují tvorbu vrásek a pigmentových skvrn. Antioxidanty pleť chrání před vnějšími škodlivými vlivy a bojují s těmito negativními jevy.

Řada NIVEA ENERGY je tak ideální pro pleť v každém věku!

Co víme o produktech?

Energizující denní krém Q1O

Rozjasňuje pleť a dodá jí energii! Navrátí pokožce pružnost a svěžest, a hlavně má ochranný UVA/UVB faktor! Všichni víme, že chránit se před slunečním zářením je rule number 1!

Energizující textilní maska Q1O

Rozdíl uvidíš už po 10 minutách. Díky pleťovému séru, koenzymu Q1O a vitamínu C maska okamžitě dodá pleti energii, vyživí ji a pomáhá redukovat vrásky.

Energizující micelární voda

Efektivně odstraní make-up, má veganské složení a obsahuje 3 antioxidanty: Brusinky, vitamín C a niacinamid. Vitamín C je aktuálně skoro až trendy, a není divu. Mimo jiné chrání pleť před UV zářením, volnými radikály a zjemňuje ji! Po odlíčení bude tvoje pleť nejen čistá, ale také zářivá a plná energie.