Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

New it girl alert: Sofia Richie

Jak se stala Sofia it girl přes noc? Čti článek a dozvíš se to!

Internet je teď posedlý potenciální novou it girl Sofií Richie, ale kde se vůbec vzala? Je to nejmladší dcera známého zpěváka Lionela Richieho. Ale poprvé ji internet zaznamenal, když měla menší románek s Justinem Bieberem. Bohužel ji Beliebers tolik nenáviděli, že jim vztah nebo možná situationship skončil dřív, než začal… 

Po Justinovi začala Sofia randit s otcem dětí Kourtney Kardashian, Scottem Disickem. Ale jak se někdy říká… nenech svého přítele, aby ti bránil najít si manžela. Sofia se od toxických vztahů přesunula k muži, kterého si nakonec vzala – Elliotovi Graingemu. 

Major it girl vibes

Sofia nám díky své svatbě a úplné změně image ukazuje něco, co jsme za posledních několik let v trendech tolik neviděli. Od Kardashians se přesouváme k pořekadlu v jednoduchosti je krása. Tato překrásná mladá dáma ve mně totiž vzbuzuje pocit, že chci být jako ona. Nenosí přehnaně moc make-upu, má jednoduchý styl, vlastně poměrně obyčejný, ale všechno vypadá dokonale. Přesně jak z Pinterestu. Old money vibe, chic, stylový a přitom značkový, ale nedává to přehnaně najevo. 

Sofia Richie’s Old Money Wedding

by @terezavoborilova

V jednoduchosti je krása

Sofia si nově založila TikTok účet, na kterém ukazuje, jak se líčí. Mezi její oblíbené produkty patří především ty krémové – za mě 11/10. Používá minimum make-upu, maličko tvářenky, konturovací stick a highlighter, ale všechno na způsob její pleť, ale lepší. K docílení looku à la Sofia doporučuju třeba tekuté tvářenky nebo tvářenky ve sticku od značek Rare Beauty Lancôme, Nudestix, Sleek, Ilja nebo Fenty Beauty. K docílení krásné pleti s minimem make-upu jsou super produkty třeba od Lancôme, které má super verzi make-upu Teint Idole Ultra Wear, anebo značka Hourglass, kterou používá i Sofia. 

Old money vibes colorized

Styl teď už vdané paní je jednoduchý, a jak vždy říká moje babička, míň je víc. Sofia kombinuje jednoduché barvy dohromady nebo sladí svůj outfit do jedné barvy. Celý look zakončí doplňky – což je vlastně základ. Ve všech případech dokážou náušnice, prstýnky, náhrdelníky nebo jen hodiny a náramky pozvednout look na úplně jinou úroveň. Jak tohoto stylu docílit, se dozvíš v dalším článku, tak sleduj náš web. 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.