Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Sofia Richie’s Old Money Wedding

Old money vibes, francouzská Riviéra, Chanel – to všechno měla svatba Sofie Richie a Elliota Graingea.

Vysněná svatba každé holky, která miluje old money vibes boys. Tak by se dala nazvat svatba Sofie Richie, která si tento víkend vzala Elliota Graingea. Jih Francie, Chanel, jednoduché a přitom vkusné šaty, krásná květinová výzdoba a hotel vypadající jako zámek jen pro sebe. To všechno a ještě víc měla tato „royal“ wedding. 

Lokace: Hotel du Cap Eden Roc v Antibes

Tenhle hotel je jeden z nejkrásnějších a nejvíc old money vibes hotelů, který na jihu Francie najdeš a pro svatbu si pár pronajal celý hotel na celý svatební týden. Pro představu – pokoj na noc v tomto hotelu stojí přibližně 2000 eur. Pár tedy zaplatí téměř 1 milion eur pouze za ubytování pro hosty. Hotel je opravdu nádherný, s krásným výhledem na moře a jen z něj srší kouzlo francouzké Riviéry.

Do třetice všeho dobrého

Ne nadarmo se říká do třetice všeho dobrého či zlého. Tímto pořekadlem se očividně řídí i Sofia, která měla na svůj svatební den troje šaty od Chanelu. Všechny šaty byly ručně šité v Paříži pouze pro nevěstu. 

První šaty jsou za nás do-ko-na-lé. Jsou extravagantní, přitom však jemné a smyslné. Korálky, které jsou ručně našité na šaty, dodávají jemnost a nádech něčeho extra. Tyto šaty trvalo vytvořit přibližně tři měsíce a vše na nich je ručně našito. Upřímně to muselo být peklo, ale stálo to za to. Výsledek je za nás naprosto úžasný a rezonuje i s tím, co nevěsta chtěla. Šaty Sofia vynesla na jejich zkušební večeři. 

Afterparty šaty

Jedna z typických Chanel siluet byla využita na šaty, které Sofia vynesla na afterparty. Krátké šaty s Chanel květinou uprostřed. 

THE DRESS

Konečně šaty, na které jsme čekali, až je uvidíme. Ručně šité Chanel šaty pouze pro jednu jedinou událost – za nás „it svatbu“ desetiletí. Asi není třeba slov – fotky mluví za vše. 

No make-up make-up look

Takhle by se dal popsat Sofiin look jak pro zkušební večeři, tak pro denní aktivity. Sofia používá především krémové produkty, které jsou za nás top. Hourglass make-up, Nudestix tvářenku a konturku ve sticku, Summer Fridays balzám na rty nebo Physicians formula bronzer – nejsem make-up artistka, ale s těmito produkty nejde nikdy udělat krok vedle. Kromě toho si Sofia založila svůj vlastní TikTok, takže more it girl old money vibes are coming…

Svatba, kam bychom chtěli být pozvaní

Bohužel ne každý se na tuto svatbu dostal, neboť oproti jiným svatbám celebrit byla tato poněkud menší. Mezi pozvané patřily například Nicole Richie, Cameron Diaz nebo Paris Hilton.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.