Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejvzácnější skiny ve Fortnite: 2023 edition

Co je ve hře Fortnite důležitější než zvítězit? Vypadat u toho dobře! V populárním battle-royalu je více než 1300 vzhledů postav. Zatímco se některé z nich v herním obchodě nabízí pravidelně jednou měsíčně, jiné jsme neviděli už roky. Od prvních dostupných skinů ve hře až po časově omezené exkluzivity, které dnes již nelze získat. V článku najdeš ty nejvzácnější Fortnite skiny, které v roce 2023 můžeš vlastnit.

Ve hře Fortnite není nouze o jedinečné a velmi žádané skiny. Od skvěle vypadajících rytířů Jedi ze Star Wars přes Batmana až po Marvel – každý si tu najde své. Jsou však i tací, kteří vyhledávají ty skutečně vzácné a jedinečné skiny, které jen tak někdo nevlastní.

Více v článku z předchozího roku👇

Nejvzácnější skiny ve Fortnite

by @davidvachalec

Od posledního vydání článku Nejvzácnější skiny ve Fortnite se plno věcí změnilo. V dnešním článku nalezneš drahocenné skiny, které již nelze zakoupit, seřazené podle toho, jak dlouho se neobjevily v nabídce herního obchodu (skiny zmíněné v předchozím článku budou vynechány).

Demogorgon

Navzdory obrovské popularitě seriálu Stranger Things se skiny s tematikou tohoto seriálu objevily v herním obchodě naposledy před několika lety a na poměrně krátkou dobu. Dnes je značně náročné vůbec potkat hráče, který má během zápasu tento vzhled postavy.

Demogorgona bylo možné zakoupit naposledy před více než třemi lety.

Chief Hopper

Demogorgon však nebyl jediným skinem ze série Stranger Things, dále se ve hře představila i postava Jima Hoppera. Jeho vzhled však oproti výše zmíněnému Demogorgonovi nebyl tak cool, a proto si tento skin koupilo o dost méně lidí, což z něj k dnešnímu dni dělá neokoukanou raritu, jelikož mezi hráči není tolik vlastníků.

Chief Hopper byl naposledy k dispozici v listopadu 2019.

Omega (s veškerým příslušenstvím)

Omega je dnes jedním z nejvzácnějších vzhledů ve Fortnite. Byl vydán v rámci Battle Passu pro první kapitolu čtvrté sezóny a vzhledem k tomu, že se jedná o battlepassový skin, už nikdy nebude možné jej zakoupit.

Nevíš, co je Battle Pass? Přečti si to v předchozím článku!👇

Nejvzácnější skiny ve Fortnite

by @davidvachalec

Jen hrstka hráčů dokázala odemknout Omegu. Ještě méně hráčů zvládlo získat jeho světelné odstíny, jelikož to bylo téměř nemožné. Po dosažení skinu Omega jsi musel/a do konce sezóny splnit další náročné výzvy, abys měl/a plně vybavenou verzi tohoto vzhledu.

Počet aktivních hráčů byl v té době navíc výrazně menší než dnes. Spousta potencionálních odvážlivců, kteří by dnes dokázali splnit úkoly pro získání Omegy, neměli v tu dobu ani šanci to zkusit, což je důvod, proč bude Omega s veškerým příslušenstvím vždy symbolem veteránů Fortnite. Získat tento skin bylo možné od 1. května do 12. července 2018.

Zlatý agent Peely

Ptáš se, jaký skin ve Fortnite bylo prakticky nejtěžší získat? Definitivně to byl tenhle zlatý, chodící banán. Ve druhé kapitole druhé sezóny byl agent Peely dostupný za splnění první úrovně Battle Passu, ale jeho styl „zlatého agenta“ byl k dispozici jako bonusová odměna o 300 levelů později.

K dosažení úrovně 300 bylo třeba získat pouhých 29 milionů zkušeností, což je jeden z nejkontroverznějších požadavků na odemčení skinu v historii Fortnite. Dokonce i profesionálové a streameři měli značný problém odemknout Golden Agent Peely , a tak není divu, že se obyčejní hráči cítili zrazeni. Získat tento skin bylo (ne)možné od 20. února do 16. června 2020.

iKONIK

Inspirací pro tento skin byl Jung Chanwoo z K-Popové skupiny iKON. Vzhled již není možné získat, byl k dispozici hráčům zdarma po zakoupení zařízení Samsung Galaxy S10 před zářím 2019. Na rozdíl od některých propagačních skinů vypadal iKONIK skutečně jedinečně a skvěle.

Vzhledem k omezené dostupnosti a vysoké ceně Samsungu Galaxy S10 je iKONIK jedním z nejvzácnějších skinů, se kterými se ve hře můžeš setkat.

Special Forces

Special Forces je jedním z úplně prvních skinů, které kdy byly do herního obchodu vloženy. Z velké části se jedná o pouhé přebarvení základní postavy s jedinečnými prvky, jako je klobouk a šátek kolem krku.

Skin byl originálně vydán 1. listopadu 2017, ale v herní obchodě se později objevil podruhé, a to na omezenou dobu na začátku roku 2019. Kvůli jeho jednoduchému designu ho ale spousta hráčů přehlížela. Special Forces bylo možné zakoupit naposledy před téměř 4 lety a dnes je již velmi nepravděpodobné, že se tohoto skinu v herním obchodě ještě někdy dočkáme.

Díky za přečtení tohoto článku. Pokud se ti moje práce líbí a měl/a bys chuť mě odměnit, ale zrovna nevlastníš ani jeden z výše uvedených skinů, bude mi stačit tebou zvolená částka. Děkuju!

Kup mi battlepass!

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.