Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejvzácnější skiny ve Fortnite

Populární battle-royale je tu s námi více než pět let a za tu dobu nashromáždil přeš 350 milionů hráčů. Jediná věc, která je ve Fortnite důležitější než vítězství, je vypadat dobře. Herní obchod je už roky nabitý vizuálně přitažlivými skiny, ale pokud chcete být výjimeční, nejde ve finále o vzhled, ale o vzácnost vašeho skinu. V dnešním článku ti představíme ty nejcennější.

Koupit si báječně vypadající skin v herním obchodě umí každý, ale co ty, které bylo těžké sehnat nebo se již roky nedají pořídit? Ve Fortnite je několik skutečně vzácných skinů a některé z nich jste ve hře možná ani nikdy neviděli.

The Reaper

The Reaper byl v počátcích Fortnite jedním z nejlépe vypadajících skinů vůbec, byl součástí Battle Passu během 3. sezóny a získali ho pouze hráči, kteří dosáhli úrovně 100.

Dokončit Battle Pass není snadný úkol a vzhledem k tomu, že tento skin byl k dispozici pouze během 3. sezóny, nemělo mnoho lidí příležitost jej získat, jelikož Fortnite tehdy ještě nebyl globálním fenoménem , ​​jakým je dnes.

Jaký je tvůj nejvzácnější Fortnite skin?

DISKUZE

CO JE TO TEN BATTLE PASS?

Ve videoherním průmyslu je Battle Pass typem monetizačního přístupu, který hráčům po zakoupení poskytuje dodatečný obsah pro hru prostřednictvím víceúrovňového systému, který hráče odměňuje kosmetickými předměty za hraní hry a plnění konkrétních výzev.

Stealth Reflex

Tento skin byl exkluzivním obsahem limitovaného balíčku GeForce x Fortnite Bundle, který byl zdarma při zakoupení nové grafické karty značky NVIDIA na oficiálních stránkách během krátkodobé promoakce v roce 2018.

Royale Bomber

Tenhle pohledný fešák byl k dostání ve speciálním balení PlayStation 4 x Fortnite v létě 2018.

Pokud jste si tedy zrovna nekupovali novou konzoli PlayStation 4, pravděpodobně jej nevlastníte a šance, že jste Royale Bombera viděli ve hře, je rovněž velmi malá. Až takhle je vzácný.

Black Widow

Tento ikonický vzhled marvelové superhrdinky Black Widow byl poprvé vydán v roce 2018 během spojení událostí Fortnite Season X s premiérou filmu Avengers: Endgame.

Od května 2019 se tento skin v herním obchodě již neobjevil.

Honor Guard

Společnost Honor spojila síly s Fortnitem při uvedení jejich nového chytrého telefonu na trh. Lidé, kteří si v roce 2019 zakoupili smartphone Honor View 20, dostali k nákupu promokód na skin Honor Guard .

Cena telefonu byla necelých 16.000 Kč, což z něj činí jeden z nejdražších vzhledů v historii Fortnite.

Vysoká cena v kombinaci se skutečností, že mnoho lidí je loajálních ke svým oblíbeným značkám, jako je Apple a Samsung, znamená, že Honor Guardů ve hře moc nepotkáte.

Ještě nutno podotknout, že tato promoakce nebyla dostupná v Severní Americe, což nadále zvyšuje Honor Guardovu raritu po celém světě. Jednoduše řečeno – tento vzhled jsme ve hře nikdy neviděli a vsadíme se, že ani vy ne. :P

Purple Skull Trooper

Fialová varianta skinu Skull Trooper je dostupná pouze hráčům, kteří si tento vzhled zakoupili během jeho prvního vydání v říjnu 2017.

Původní datum spuštění Fortnitu je 26. září 2017, takže si ho stihli koupit pouze hráči, kteří se do hry zapojili během prvních dní od jejího uveřejnění, což z něj dělá jeden z nejstarších a hlavně nejvzánějších skinů vůbec.

Double Helix

Skvěle vypadající skin Double Helix je dalším ze série vzhledů, který mohli fanoušci Fortnite získat pouze zakoupením drahého zařízení třetí strany.

Byl součástí limitované edice konzole Nintendo Switch x Fortnite v roce 2018.

Pořízení kódu na Double Helixe vás v dnešní době vyjde na tisíce, ne-li desetitisíce korun, což je důvod, proč jste tenhle vzhled ve hře možná nikdy nespatřili.

Blue Team Leader

Balíček obsahující skin Blue Team Leader byl součástí bonusového obsahu exkluzivně pouze pro předplatilete služby PlayStation Plus na začátku roku 2018. Od té doby již není k dispozici a nikdy nebude.

Black Knight

Tento skin byl poslední odměnou ve druhé sezóně Fortnite Battle Passu. Black Knight se stal legendou hlavně proto, že byl k dispozici takřka na začátku životního cyklu Fortnite a k jeho získání jste museli být jedněmi z prvních hráčů.

Black Knight byl poprvé dostupný 14. prosince 2017 a 21. února 2018 byl z nabídky skinů navždy vyřazen. Pokud na mapě zahlédnete protivníka s tímto vzhledem, okamžitě se dejte na útěk, protože tenhle člověk hraje Fortnite více let, než je věk některých hráčů.

Galaxy

Tento vzhled je bez pochyby jedním z nejvzácnějších skinů ve Fortnite. Byl dostupný pouze pro hráče, kteří si zakoupili Samsung Galaxy Note 9 nebo Samsung Galaxy Tab S4.

Nejenže se jedná o velmi drahý skin, ale už ho nemůžete získat zakoupením jednoho z těchto zařízení, protože tato promoakce skončila v březnu 2019. Za nákup zařízení Samsung nyní hráči dostanou vzhled jménem Glow, takže získání skinu Galaxy je dnes takřka nemožné.

Renegade Raider

Když se vrátíme ještě dále v časové ose Fortnite, Renegade Raider je velmi vzácný skin, který byl k dispozici pouze během první sezóny, spíše během prvních dnů Fortnite. Tento skin je tak starý, že předchází i první Battle Pass.

Během první sezóny nebylo mnoho hráčů, takže jen málo lidí mělo příležitost získat tento skin. Abyste jej získali, museli jste dosáhnout úrovně 20 a poté si koupit skin Renegade Raider za 1 200 V-Bucks (cca 240 Kč). Pokud uvidíte někoho s tímto skinem, byl s Fortnite od prvního dne vydání.

Aerial Assault Trooper

Výše zmíněný Renegade Raider pochází z počátků Fortnite, stejně tak jako skin Aerial Assault Trooper.

Ovšem Aerial Assault Trooper nebyl tenkrát tak populární jako Renegade Raider, což znamená, že si ho zakoupilo ještě méně lidí. V herním obchodě se již nikdy neobjevil a to z něj dělá po boku Renegade Raidera nejstarší a téměř nejvzácnější skin ve hře.

Brilliant Bomber

Zdaleka nejvzácnější skin ve Fortnite je Brilliant Bomber. Společnost Epic Games plánovala v roce 2020 představit roční předplatné pro Fortnite s názvem „Annual Pass“.


Výroční předplatné však bylo zrušeno a nikdy se oficiálně nedostalo na servery.

Některým hráčům se však podařilo zakoupit Annual Pass prostřednictvím API (rozhraní pro programování aplikací ) Fortnite a byli odměněni Brilliant Bomberem, první exkluzivním skinem Annual Passu.

Z výhradné většiny účtů se společnosti Epic Games podařilo Brilliant Bombera stáhnout zpět a následně byli tyto hráči tvrdě potrestáni.

Ovšem velmi malému počtu hráčů se záhadným způsobem podařilo tomuto trestu vyhnout a Brilliant Bomber vlastní dodnes.

Tento skin však ve hře nikdy neuvidíte, v zájmu posledních vlastníků je na sebe neupozorňovat, protože kdyby je někdo s tímto vzhledem nahlásil, byli by potrestáni jako zbytek hráčů.

Díky za čtení tohoto článku, pokud se ti moje práce líbí a měl/a bys chuť mě odměnit, ale zrovna nevlastníš ani jeden z výše uvedených skinů, bude mi stačit tebou zvolená částka. Děkuju!

Kup mi battlepass!

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Jaký je tvůj nejvzácnější Fortnite skin?

DISKUZE