Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Návrat bojovníka z UFC do OKTAGONU. Objev roku 2022 se vydává pomstít parťáka

OKTAGON se vrací do Německa! Po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu se československá organizace vydává dobýt metropoli Bavorska. Mnichovský Audi Dome bude 11. února dějištěm jedinečné show, kterou obstarají elitní němečtí bojovníci, navrátilec z UFC nebo znojemský objev roku. Co všechno nás čeká?

OKTAGON 39 představí talentované MMA bojovníky, kteří za sebou mají napínavé souboje, které nechávaly fanoušky do rozhodujících momentů v napětí. V dnešním článku ti představím část těch nejzajímavějších zápasů, na které se v sobotu můžeme těšit.

LENGÁL vs. SCHECK

Rozjetý vlak jménem Vladimír Lengál bude jedním ze dvou bojovníků nesoucích českou vlajku ke kleci. Čtyřiatřicetiletý profi boxer se vydává na nepřátelskou půdu pomstít svého parťáka Radka Roušala, kterého ve vzrušujícím zápase na turnaji OKTAGON 31 porazil Michael Deiga-Scheck.

Dalo by se říci, že znojemský bomber Lengál je nyní v životní formě. Za minulý rok stihl napříč boxem, kickboxem a MMA úctyhodných dvanáct zápasů, z toho jedenáctkrát odcházel jako vítěz. Obhájil titul profesionálního mistra České republiky v boxu a dobře trefeným loktem zlomil čelist Karolovi Ryšavému, tehdejší trojce v žebříčku lehké váhy OKTAGONU. Za zmíněné úspěchy si v divácké anketě BEST OF 2022 vysloužil výhru v kategorii OBJEV ROKU a do zápasu s nebezpečným Deigou-Scheckem tak právem vstupuje jako favorit.

Premiéra Brazilce Michaela Deiga-Schecka v OKTAGONU byla poměrné zábavná. Na turnaj OKTAGON 31 dorazil jako trenér, ale odjížděl jako zápasník. Jeho svěřenkyně de Souza nesplnila váhový limit, a její zápas byl proto zrušen. Scheck už byl na odchodu, ale porouchalo se mu auto, a než stihl dorazit opravář, přišla last minute nabídka na atraktivní zápas, ve kterém porazil brněnskou neřízenou střelu Radka Roušala. Do boje vstupoval jako největší outsider celého turnaje, protože nikdo nevěděl, co od Schecka může očekávat.

Více o debutu Michaela Deiga-Schecka najdeš v tomhle článku! 👇

Co se odehrálo na OKTAGONu 31?

by @davidvachalec

Nyní je Brazilec na vlně dvou vítězství v řadě a do svého třetího zápasu pod praporem OKTAGON MMA bude vstupovat s velkou podporou místních fanoušků, protože dlouhou dobu trénuje v německém Allstars Gymu, který sídlí právě v Mnichově.

LEWIS vs. STOLZE

OG fanouškům OKTAGONU jsou obě jména známá. Německý talentovaný bojovník Niklas Stolze se v organizaci představil již v polovině roku 2018, kde na turnaji s číslovkou 7 zvítězil nad Janem Jankou pomocí škrcení. Dva roky nato přijal nabídku, která se neodmítá, a stal se tak prvním východním Němcem, který podepsal smlouvu s UFC. V Lize mistrů mu bohužel nešla karta a všechny své tři souboje prohrál před limitem.

Po rozvázání smluvního kontraktu se vrací zpět do OKTAGONU. Soupeřem mu bude obávaný Brit James Lewis, který na turnaji OKTAGON 35 v Brně ukázal dominantní výkon nad prvním šampionem německé OKTAGON VÝZVY a bitvu ukončil v prvním kole. I přes Stolzovy tři porážky v řade je Lewis poměrně velkým outsiderem tohoto zápasu.

Turnaj OKTAGONU s číslovkou 39 se blíží! Karta celého večera odstartuje v sobotu 11. 2. v 18:00 hodin.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.