Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nakup drip na Footshopu teď, zaplať za něj později

Vybral/a sis cool fit na Footshopu, ale nemáš dost peněz, abys ho celý zaplatil/a teď? V pohodě, Footshop totiž uzavřel spolupráci s Klarnou a nákup si tak můžeš rozložit do tří splátek.

Footshop a Klarna přináší novou dimenzi nakupování, díky které můžeš nakoupit teď a platbu si rozvrhnout do tří částí. Takže pokud sis vybral/a tenisky nebo jiné oblečení, už si nemusíš lámat hlavu s tím, jak ho zaplatíš.

Klarna je totiž největší evropská firma v oblasti finančních technologií se sídlem ve Švédsku a nově přináší chytřejší nakupování i do Česka. Kromě aplikace plné výhod a organizačních nástrojů, má právě i možnost rozdělení platby do tří částí, a to okamžitě a bez úroků. Ano, bez úroků.

Podzimní outfit inspirace podle fashion icons

by @klara_polankova

Furt moc nechápeš, jak to funguje? Neboj, všechno vysvětlím, protože je to opravdu jednoduché. Venku už začíná být docela zima, takže mi je jasné, že se asi momentálně poohlížíš třeba po teplé bundě.

Nejprve si stáhni aplikaci Klarna z tvého App Storu a zaregistruj se. V appce si následně můžeš zvolit, kde chceš nakupovat, stačí najít Footshop a už si můžeš vesele vybírat. Nákup pak probíhá úplně stejně, jako kdybys platil/a online, na konci ti ale vyskočí možnost platit s Klarnou, která platbu rozloží do tří měsíců. Easy, ne?

THE NORTH FACE M 1996 RETRO NUPTSE JACKET

8599,-
by

COLUMBIA PIKE LAKE™ JACKET

3899,-
by

VANS X SANDY LIANG SHERPA JACKET

4659,-
by

Teď už ti stačí jenom prozkoumat podzimní novinky na Footshopu, kde kromě tenisek najdeš i spoustu kolekcí oblečení, a to jak do přírody, tak i do betonových lesů velkoměsta.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.