Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Podzimní outfit inspirace podle fashion icons

Podzim se blíží a s ním i nová fashion inspirace! Sezóna, kdy baleríny vyměníme za kozačky, tílka za huňaté svetry a mini sukně za dlouhé kalhoty. Jak se připravují na podzim naše fashion icons?

BELLA HADID

Bella už posledních pár týdnů dává na sociálních sítích menší sneak peak jejích podzimních outfitů. Už teď víme, že podzim bude celý o vysokých ponožkách, dlouhých sukních s kozačkami, vrstvení a baggy jeans. Mám takové tušení, že letos uvidíme i hodně denimu a vrátí se nám i mini šály.

MATILDA DJERF

Matilda je naší královnou nadčasovosti! Neutrální barvy, jako béžová, černá, bílá a šedá, jsou jasnou volbou na letošní podzim, navíc je budeš moct vynosit i další sezóny. Doporučuju ti, abys už pomalu začal/a hledat ten perfektní trench coat, který opět uvidíme všude.

ELSA HOSK

Elsa Hosk nám nedávno konečně představila projekt, na kterém už dlouho tajně pracuje. Je jím módní značka s názvem HELSA STUDIO. Nejenže pro tebe bude každá kolekce této značky velkou inspirací pro každou sezónu, ale Elsa ti navíc ukáže, jak jednotlivé kousky dokonale zkombinovat. Minimalismus, ale smyslnost a elegance jsou hlavními pilíři, o které se značka opírá.

KYLIE JENNER

Kylie letos bude určitě jedním z důvodů, proč na podzim uvidíme spoustu denim on denim outfitů. Oversized saka jsou jasnou volbou, ale pokud máš možnost sáhnout po motorkářské kožené bundě, pak jednoznačně zvol tu.

EMMA CHAMBERLAIN

Jestli už tě teď pomalu začíná stresovat, co budeš na podzim nosit, vzpomeň si na Emmu! Emma je perfektním příkladem toho, jak se z nové sezóny nezbláznit a neutratit půlku své výplaty za nové oblečení. Jednoduše sáhni po klasických džínech a obyčejném neutrálním tričku, ty doplň třeba zajímavým huňatým svetrem.

Můj tip – sežeň si cool svetry či vesty, nebudeš litovat!

HAILEY BIEBER

Hailey se pomalu, ale jistě přesouvá na podzimní módní éru. Jelikož i září u nás v Česku nebývá ještě tak chladné, neboj se kombinovat letní prvky s teplejšími. Saténové dlouhé šaty s vysokými ponožkami budou krásným outfitem na rande. Šortky či mini sukně doplněné o vysoké kozačky jsou ideální na víkendový brunch nebo nákupy ve městě. Avšak stejně jako jsem již zmiňovala u výše uvedených fashion icons, kožená oversized bunda je letošní podzimní must-have!