Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Na internet měly uniknout záběry z GTA 6, odhalily hlavní postavy, zbraně i Vice City

Na internet unikly herní záběry, které mají pocházet z aktuálně vyvíjeného Grand Theft Auto 6. Leaky poskytují fanouškům první náhled na hratelnost připravovaného titulu, a navíc odhalují mapu, vozidla, postavy, zbraně a zdá se, že potvrzují i návrat do Vice City.

Na internetu se v posledních hodinách objevily desítky videí s údajnými záběry z vývoje hry Grand Theft Auto 6. Uživatel vystupující pod přezdívkou Teapotuberhacker totiž zveřejnil na GTAForums soubor ve formátu zip, v němž uvedl: „Zde je 90 záběrů/klipů z GTA 6. Je možné, že v budoucnu zveřejním i další.“

Záběry se následně okamžitě objevily na YouTube a Twitteru. Obsahují loupeže, přestřelky, rozhovory mezi postavami a mnoho dalšího.

Nezapomenutelní videoherní záporáci

@davidvachalec

Pokud jsou videa legitimní, zdá se, že potvrzují předchozí zvěsti, včetně mužských a ženských hrdinů a prostředí Vice City, které už dobře známe.

Podle IGN zdroj videí není v současné době známý, ale je možné, že se jedná o výsledek hackerů. Uživatel Teapotuberhacker tvrdí, že videa byla stažena přímo z interních skupin na Slacku společnosti Rockstar.

V současné době se na internetu vedou debaty o tom, zdali jsou záběry opravdu pravé, nebo se jedná o vydařený podvod. Podle mnohých hráčů a fanoušků se ale nejspíše jedná o reálné záběry.

GTA 6 bylo oznámeno teprve v tomto roce, a to po dlouhých letech čekání ze strany fanoušků. Rockstar navíc prý v poslední době přesunul více vývojářů na GTA 6, protože zrušil remastery Red Dead Redemption a GTA 4. Kdy ale hra vyjde, je stále nejasné.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.