Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Must-have trendy: Co ti nesmí chybět v letošním podzimním šatníku?

Podzimní dny jsou tu a s nimi i inspirace na to, co se bude letos nosit! Pokud nechceš přijít o fashion fall trendy, scrolluj dolů!

Uggs

Úplnou klasiku dám na první místo! Uggs se loňským rokem vrátily zpět do podzimního/zimního trendu, a letos ještě ve vymazlenější formě! Tenhle podzim definitivně vyhrávají takzvané „Ugg Low Tazz“ neboli Tasman (kvůli hornímu exotickému lemování) s platformou i bez!

Kozačky

Druhým must-have trendem se stávají obyčejné kozačky. Letěly i vloni, nicméně letos rozhodně ve větším spektru. Můžou to být vysoké cowboy boots, obyčejné „jezdecké“ simple kozačky nebo třeba hnědé podpatky s fancy hadím vzorem. Na výběr určitě je! 😁

Bomber

Přesouváme se k oblečení. Spotted trend: Černý kožený oversize bomber! Viděn byl ale i v ostatních podzimních barvách, jako je třeba army green, a různých texturách.

Sukně

Předposledním trendem jsou určitě vzory, nejvíc ale rozhodně letí vzorovaná sukně! Ať už elegantní nebo streetstylová. Když už jsme u sukní, musím ti připomenout i saténové sukně, jelikož ty jsou in už druhým rokem a párují se právě s kozačkami.

Vesty

Last ale určitě ne least je vesta. Obyčejná vesta, kterou lze kombinovat se streetstylem, elegantně, na sport nebo třeba i do přírody. Takže je to takový back-2-trend, který asi nikdy nevyjde z módy a bude se vždy hodit a vracet!

Pozvi mě na sushi🍣🍱

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.