Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Multisportka je nově i pro studenty!

Toužíš využívat kartu Multisport, ale nejsi zaměstnanec žádné firmy? Nevadí! Nyní už máš šanci ji získat i pokud jsi student Univerzity Karlovy, Metropolitní univerzity nebo České zemědělské univerzity.

Co je to Multisport a pro koho je určená?

Karta Multisport slouží k bezplatné nebo zvýhodněné návštěvě sportovních a dalších volnočasových zařízení po celé ČR a na Slovensku. Její držitelé tak nemusí platit vstup do mnoha fitek, bazénů, saun nebo třeba na lekce jógy. Více než deset let byla karta dostupná pouze pro zaměstnance, nyní se ale vše mění a pořídit si ji může i mnoho studentů.

S příchodem letního semestru společnost Multisport představila ve spolupráci s UK, ČZÚ a Metropolitní univerzitou kartu pro studenty. Zatímco zaměstnanci ale mají na kartu vstupy téměř neomezené, studenti mohou měsíčně navštívit pouze čtyři sportovní zařízení v Praze a k tomu si čtyřikrát půjčit kolo. To se projevuje i na ceně, zatímco za normální Multisportku se platí 770 Kč měsíčně, ta studentská tě vyjde pouze na 299 Kč za měsíc.

Navrhované změny ve školství: Konec devátých tříd a povinná střední, co si o tom myslí studenti?

by @anettt.h

Jak si kartu objednat?

Jdi na stránku my.multisport.cz a prostřednictvím své studentské e-mailové adresy se zde zaregistruj. Poté si účet aktivuj pomocí aktivačního mailu, kartu si objednej, zaplať a stáhni si aplikaci Multisport. Zatím je možné kartu používat pouze virtuálně. Měl/a bys také vědět, že karta je nepřenosná a váže se na jméno. Většina sportovišť po tobě tak bude chtít, aby ses prokázal/a dokladem totožnosti.

Pokud nestuduješ na žádné z těchto univerzit, tak určitě nezoufej, jelikož celý projekt je zatím pouze v testovací fázi, a pokud bude úspěšný, tak se zcela jistě rozšíří i dál. Zatím můžeš používat alespoň jiné slevové karty, jako jsou například ISIC nebo Evropská karta mládeže.

Přihlášky na vysoké školy se blíží: Přehled praktických informací a rad

by @anettt.h

Kam můžeš s kartou zavítat?

Plavecká zařízení

Z plaveckých zařízení ti Multisportka platí do SK Slavie, areálu Jedenáctka, Žlutých lázní, YMCY, do Aquacentra Šutka, Aquaparku Barrandov a do Hotelu Olšanka.

Fitka

Společnost má v nabídce opravdu velké množství fitek a patří mezi ně i síť Form Factory, Olympia Fitness, beeFit, DrFit, Eagle Fitness, Aréna Pavly Kladivové, Padera Gym, Synergy Anděl, Hammer Streneght, Daily Fitness a mnoho dalších.

Jóga a tanec

S Multisportkou nebudou strádat ani milovníci jógy a tance. Kartu mohou využít v yogAlive, Yoga 4 everybody, ve studiu Samádhi, v Tiger Teamu nebo třeba v Tělocvičně I. P. Pavlova.

V nabídce mají i sportoviště, kde probíhají raketové a míčové sporty nebo třeba cvičení pro děti. Vše najdeš zde.