Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

The Best Of Music: BŘEZEN 22

V nový rubrice pro tebe FOMO sestavuje výběr těch nejzajímavějších hudebních novinek za uplynulej měsíc. Všechny tracky navíc najdeš v našem Spotify playlistu, takže už se nemusíš bát, že ti něco uteče! Tohle je muzika v kostce za březen 2022!

Denzel Curry: Melt My Eyez See Your Future (album)

Pokud tě baví rap, tohle album je vyloženě povinnost! Když se řekne Denzel Curry, nejspíš se ti vybaví agresivní projev a old school flow. S novým albem ale přišla změna a agrese se proměnila spíš v nostalgii. Denzel každopádně překročil sám sebe. Album je koncepční masterpiece, ve kterým si to svoje najde snad úplně každej. Zástup skvělejch hostů (Slowthai, T-Pain…), textová hloubka a hudební různorodost, nespočet nálad a inspirací napříč hiphopovými žánry i neskutečná produkce – to všechno na jednom albu, který bys neměl/a vynechat!

Calin: POPSTAR (album)

Nejrychlejší kluk vydal album, který po několika měsících sesadilo Příběhy a sny od Viktora Sheena z čela hitparád. I proto nese název POPSTAR, a i proto nemůže v tomhle výběru chybět. Album opravdu balancuje na hraně rapu a hip hopu, ale mimo zpívanou flow nabízí třeba i tvrdší momenty (Switch). Víc najdeš v naší recenzi:

Calin – POPSTAR: Nebezpečnej tanec na hraně popu a hip hopu

by @kulhak_

ROSALÍA: MOTOMAMI (album)

Španělská zpěvačka a producentka je známá pro kombinování R&B, popu a hip hopu s dalšími žánry a kulturními vlivy. Spolupracovala s interprety jako Travis Scott nebo nově The Weeknd. Na desce MOTOMAMI uslyšíš silnou inspiraci japonskou hudbou. A přestože většina textů je ve španělštině, objevují se tu právě i japonský nebo třeba anglický pasáže. Už teď to zní divně? Tak to bys to měl/a slyšet. MOTOMAMI budeš milovat, nebo tě úplně mine, ale rozhodně ti nebude připadat obyčejný. Experimentálnější album za poslední měsíc totiž asi nenajdeš.

Singly

Ze singlů by ti neměl uniknout track As It Was od Harryho Stylese. Ten spolu s novinkou ohlásil i nový album, který by mělo vyjít už v květnu. Z český scény pak nevynechej drillový Všude kam dem od jihlavský trojky 58g nebo se s John Wolfhooker nalaď na vlnu pop-punku a vrať se do roku 1999.

Všechny tracky a plno dalších najdeš ve FOMO playlistu The Best of Music – BŘEZEN 22. Nezapomeň nás proto sledovat i na Spotify! Playlist doporučujeme poslouchat popořadě. Na začátku najdeš výběr podle kulháka a postupně narazíš na tracky, který baví celej tým. Tak zase za měsíc!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.