Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

MILAN FASHION WEEK: Streetstyle

Milan fashion week je každý rok plný barev, kreativity a nových trendů. Ani tento rok tomu nebylo jinak. Neobvyklé outfity kombinující různé tvary a materiály představovaly nehynoucí inspiraci pro každého z nás. Podívej se, co se teď nosí, a inspiruj svůj podzimní šatník.

SUKNĚ

Sukně jsou největším trendem tohoto roku. Na jaře to byly právě mini sukně, které zažily největší comeback, ale teď na podzim volíme místo kalhot pouze delší varianty. Neboj se mixovat různé materiály nebo vzory. Navíc kombinace kalhot a dlouhé áčkové sukně je zpět, takže fantazii se meze nekladou.

Skirt over pants: Vrací se snad tento trend zpět?

by @luciezicklerova

PREPPY LOOK

Saka ještě dlouho z módy nevyjdou, nicméně jejich minimalistická verze v neutrálních barvách už je pomalu na ústupu. Proto bys měl/a rychle svůj šatník vybavit oblekem v zajímavé barvě či vzoru. Sice to není úplný základ správného capsule šatníku, ale pro jednou bychom výjimku udělat mohli.

BE EDGY

Edgy look po vzoru YSL nebo Balenciagy se stále drží mezi top 3 trendy tohoto roku. Pro jedince, kteří barvám příliš neholdují a krásu kožených bund či kalhot ještě neokusili, bych doporučila, ať tak co nejrychleji učiní. Elegance v kombinaci s punkem je hot!

PALETA BAREV

Letošní milánský fashion week opravdu zářil barvami! Držet se při zemi už jednoznačně není IN, proto se neboj zariskovat a do svého outfitu klidně zapoj nejednu barvu. Ať už si na podzim pořídíš barevný svetr, metalický top či sukni nebo třeba růžový trench coat, budeš fashionistou.

VOLÁNY

Příští rok budou ulice metropolitních měst během fashion weeků plné květinových vzorů, volánů a metalických barev. Jednoduše pohádková scéna jako z Alenky v říši divů. Už teď jsme měli možnost zhlédnout menší sneak peek těchto trendů v Londýně i Miláně. Uvidíme, s čím přijdou naše fashion icons příští rok.