Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Skirt over pants: Vrací se snad tento trend zpět?

Trend našeho dětství, který snad každá Disney star vynesla na červený koberec. Když se podíváme zpět, asi to úplně není to pravé ořechové, ale může se tento 2000s trend vrátit a nosit i v dnešní době?

Móda má tendenci se opakovat a vždy po nějaké době dojde k návratu určitého trendu z minulosti. Letošní rok se hodně vrací právě do doby, kdy se většina z nás narodila. Jedná se o rok 2000 a pár let po něm, kdy nás červené koberce seznámily s mnoha trendy. Low rise džíny, motýlí topy nebo cokoliv z Y2K se letos dostalo znovu do popředí, společně s tím ale přichází i další trendy, jako jsou právě sukně přes kalhoty.
Jestli se o někom dá říci, že je královnou tohoto trendu, tak je to rozhodně Ashley Tisdale. Hvězda High School Musical byla na červených kobercích v tomhle looku jako ryba ve vodě.

V dnešní době se možná zdá, že tento trend upadl v zapomnění, ale je tomu přesně naopak. Influenceři i návrháři se k tomuto módnímu výstřelku vrací, například v Jacquemus fall/winter 2022 Ready to wear kolekci se sukně přes kalhoty objevila.

Alexa Demie se trendu také nevyhnula. Na přehlídku Balenciaga při pařížském fashion weeku vynesla kožené cargo kalhoty a koženou sukni. Celý look byl doplněn malou kabelkou, botami do špičky a velkým zlatým náhrdelníkem.

Zdroj : Teen Vogue

It is safe to say, že skirt over pants trend se vrací. A pokud ho budeš chtít taky zkusit, bude se ti hodit menší inspirace. Jedná se o něco neobvyklého, ale máš spoustu možností, jak dát prostor svojí kreativitě a osobnímu stylu. Můžeš si pohrát se střihy, barvami, materiály i vzory.

Trendu se chytla i řada známých osobností. Výhodou je především to, že každý si tento trend může přizpůsobit podle sebe a toho, co obvykle nosí. Nejedná se ani o nic cenově nedosažitelného nebo jen o výstřelek pro mola módních přehlídek. Opravdu ti postačí věci, co máš běžně ve skříni.