Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Mikýř, Dominique Alagia i Jan Černý. Czech Social Awards představily letošní nominované

Baví, inspirují a mají vliv na své sledujicí, takové jsou osobnosti sociálních sítí. Kdo si z letošních nominovaných odnese ocenění Czech Social Awards?

 

Letošní nominace překvapily celou řadou nových jmen: v kategorii Social Impact & Change je na ocenění nominován například Marek Dvořák, nejsledovanější lékař na českém Instagramu, který sdílí užitečné rady, jak se chovat v krizových situacích. V kategorii Business získal sympatie poroty mimo jiné Lukáš Hejlík se svou Gastromapou. Objevem roku v kategorii Rising Star se může stát knižní influencerka Lucie Zelinková, ale také Dominique Alagia, kterou jen na TikToku sleduje téměř 700 tisíc fanoušků. Kategorii Rising Star navíc provázela největší rozmanitost při hlasování – pouze v této kategorii nakonec vzešlo pět nominovaných na základě hlasů porotců.

Nominace

Social Impact & Change

Marek Dvořák

Kateřina Kopicová

MUDr. Michala Kněžková

Rising Star

Lucie Zelinková

Jakub Paták

Naomi Adachi

Dominique Alagia

Sophie Sarlak

Business

Lukáš Hejlík

Jan Černý

Markéta Pavleje

Inspiration & Influence

Petr Mára

Ben Cristovao

Karel Kovy Kovář

Fun & Entertainment

Martin Mikyska

Tomáš Zástěra

Anička Dvořáková

Fanoušci nyní mohou hlasovat v těchto 5 kategoriích na stránkách www.SocialAwards.cz, a to od čtvrtka 26. května do neděle 5. června.

V porotě letos zasedli např. modelka Karolína Kurková, spisovatelka Bára Nesvadbová, tvůrce pořadu Behind The Instagram a moderátor E2 Randy Cøld, zakladatel marketingové agentury Tiktokuj.cz David Duc, ale také zástupci médií Forbes, FOMO, What či TV Óčko a další inspirativní osobnosti z oblasti businessu, udržitelnosti i společenské odpovědnosti.

V minulosti si ocenění Czech Social Awards přebírali například Richard Krajčo, Roman Staša, několikanásobný držitel ocenění Karel KOVY Kovář, Jitka Nováčková, Kristína Němečková nebo Bára Votíková.

Večerním vyhlášením nejinspirativnějších osobností, které se poprvé uskuteční pod širým nebem, nás provedou Zorka Hejdová a Karolína Kurková.

Czech Socials Awards 2022 se blíží, poprvé se uskuteční pod širým nebem

by @heyfomo.cz

A čeká nás také překvapení večera! Kdo z českých osobností sociálních sítí získá ocenění Social Special Award? Hlavní ocenění finálového večera za výjimečné působení na sociálních sítích se dozvíme na eventu 7. června od 19:00.

Aktuality a novinky z letošního devátého ročníku sleduj také na Instagramu@czechsocialawards a na FacebookuCzech Social Awards. Kompletní nominace najdeš na stránkách www.SocialAwards.cz.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.