Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Czech Socials Awards 2022 se blíží, poprvé se uskuteční pod širým nebem

Osobnosti sociálních sítí se sejdou na červnovém eventu s letošním tématem WILD. Událostí tě provede Zorka Hejdová a Karolína Kurková.

Inspirují, tvoří a mají vliv. Osobnosti sociálních sítí se už 7. června sejdou na předávání Czech Social Awards, a to poprvé pod širým nebem. Součástí eventu bude navíc i konferenční část TALKS.

Moderátorkou letošního ročníku bude již tradičně Zorka Hejdová, která provázela eventem i v předešlých letech. Námětem akce je téma WILD a důležitost ochrany biodiverzity.

 Ocenění Social Awards v minulosti přebírali například Petr Mára, několikanásobný držitel ocenění Karel Kovy Kovář, Jitka Nováčková, Kristína Nemčková nebo Bára Votíková. Social Special Award si převzal také americký tvůrce videí Nash Grier.

Letošní nominovaní bojují v kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Rising Star a v kategorii Business, která je určena těm, kdo působí nad rámec pracovních aktivit a inspiruje svými projekty.

Na základě nominací budou 25. května oznámena v každé kategorii tři jména, která vybere letošní porota. Ta přihlédne především k hlavnímu kritériu ankety: ocenit inspirativní osobnosti za výjimečné působení na sociálních sítích. Následně dostanou prostor fanoušci, kteří mohou projevit své sympatie a rozhodnout tak o absolutním vítězi.

Překvapením večera se stanou ocenění Social Special Award a WHAT Idol – ocenění za inspirativní využití dosahu na sítích.

Vizuály tohoto ročníku znázorňují divoké vzory, které poukazují na letošní komunikované téma, jímž je důležitost ochrany světové biodiverzity. Prvky tématu budou provázet samotný event, který zahájí WILD BREAKFAST v rámci marketingové části TALKS.

K výjimečnosti eventu patří také dress code, který popustí uzdu fantazii. Očekávají se módní výstřelky inspirované letošním tématem. Event Social Awards se letos poprvé uskuteční pod širým nebem, a to už 7. června.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.