Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Máš strach, že nevystačíš s penězi do konce měsíce? Aplikace George ti může pomoct kontrolovat výdaje

Nákup oblečení tady, kafe támhle a do toho všeho ještě páteční večírky. Člověk pak mnohdy na konci měsíce ani neví, za co ty peníze utratil, a zdali mu vystačí třeba na nájem. Mobilní aplikace George od České spořitelny ti může pomoci tvé výdaje hlídat.

Mít nad svými penězi přehled a snažit se chovat ekonomicky může být v dnešní době vcelku oříšek, zvlášť když se dá platit pomocí telefonů a platebních karet, a člověk tak nemá peníze přímo v ruce.

Každý z nás to někdy zažil – zaplatíš tady, zaplatíš tam a pak se divíš, kam během chvíle všechny peníze zmizely.

Často se pak může stát, že nás zachvátí strach, jestli do další výplaty vůbec s penězi vystačíme. A nutno podotknout, že se jedná o strach opravdu nepříjemný. Přitom stačí pouze jedna věc, a to se trochu hlídat a vědět, kolik si můžu dovolit utratit. S tím ti pomůže třeba mobilní aplikace George od Spořky.

Zdroj: Česká spořitelna

Zapomeň na zapisování výdajů do sešitu nebo excelové tabulky. Žijeme ve 21. století, tak proč nezkusit něco modernějšího.

Aplikace George totiž tvoje budoucí výdaje hlídá a ukáže, co tě v nejbližší době čeká. Stačí si pouze v aplikaci nastavit tvoje pravidelné platby (jako třeba nájem, pojištění nebo platby za streamovací služby).

Ty už se pak jenom můžeš pravidelně dívat do George a sledovat, jestli už je čas se trochu uskromnit.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.