Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Marihuana zlepšuje sex a orgasmus, tvrdí další studie

Další studie prokázala, že užívání konopí může vést k lepšímu sexu. Podle účastníků totiž způsobuje zvýšenou touhu, intenzivnější orgasmy a podporuje smyslové vnímání.

O tom, že marihuana dokáže podpořit sexuální prožitek, mluví mnoho jejích uživatelů, a dokonce to potvrdilo už i několik studií.

Například podle malé studie vědců z univerzity v Almerii ve Španělsku existují důkazy, které tvrzení uživatelů marihuany potvrzují. Po průzkumu 274 Španělů ve věku od 18 do 30 let vědci zjistili, že ti, kteří před sexem konzumovali marihuanu, uváděli uspokojivější prožitky než ti, kteří od marihuany abstinovali nebo míchali marihuanu s alkoholem, píše Insider.

Další studie, tentokrát sexuoložky Amandy Moser z univerzity East Caroline, přinesla výsledky online průzkumu mezi 811 dospělými, kteří užívali konopí. U nich se po požití marihuany ukázalo větší vnímání sexuálních funkcí a spokojenost bez ohledu na věk nebo pohlaví.

Více než 70 % lidí uvedlo, že užití konopí před sexem zvýšilo touhu a zlepšilo orgasmus. Dalších 62,5 % respondentů uvedlo, že konopí zvýšilo jejich potěšení při masturbaci.

Je řízení pod vlivem marihuany stejně nebezpečné jako pod vlivem alkoholu?

by @yanhoechka

V jedné studii bylo zase zjištěno, že konopí před sexem u některých homosexuálních mužů snižuje obavy a zvyšuje emocionální přítomnost při sexu. V jiné studii bylo zjištěno, že konopí před sexem může zvýšit orgasmus ženy. Podle studie z roku 2017 mají obvyklí uživatelé marihuany celkově více sexu než jejich vrstevníci, kteří marihuanu neužívají. Přestože jsou tyto studie drobné a neprůkazné, mohou být příslibem pro ty, kteří bojují se sexuálními dysfunkcemi.

Specialista na vnitřní lékařství vedoucí Asociace konopných specialistů doktor Jordan Tishler nedávno pro Insider uvedl, že mnoho jeho pacientů se ptá na užívání konopí při sexu.

Chill, bráško, podle studie marihuana dělá lidi laskavější a empatičtější

by @yanhoechka

Před zahájením terapie jednotlivci uvádějí problémy, jako je nedostatek sexuální touhy a vzrušení, nepříjemné pocity při penetraci a problémy s vyvoláním orgasmu. Po užití marihuany tyto problémy u většiny pacientů mizí.

Důležité je však upozornit, že ve všech případech se jedná pouze o malé studie s malým počtem účastníků. Pro to, aby se dalo potvrdit, že má marihuana opravdu kladný vliv na sexuální život, je třeba provést ještě podrobnější studie s více lidmi.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.