Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Mac Millerův dealer, který mu prodal smrtící prášky, jde na 11 let do vězení

Ryan Michael Reavis, jeden ze tří drogových dealerů, kteří měli Mac Millerovi prodat smrtící prášky s fentanylem, byl odsouzen k téměř 11 letům vězení. Rapper zemřel po neúmyslném předávkování v roce 2018.

V roce 2018 celý svět šokovala tragická zpráva o tom, že v pouhých 27 letech zemřel Mac Miller. Soudní pitva následně prokázala, že se rapper neúmyslně předávkoval kombinací prášků s fentanylem, kokainu a alkoholu.

Mac Miller měl smrtící prášky dostat od trojice dealerů, mezi nimiž byl i Ryan Michael Reavis, kterého nyní soud v Los Angeles poslal na skoro 11 let za mříže, píše magazín Rolling Stone.

Reavis u soudu žádal trest pouze pět let vězení s tím, že svého činu velmi lituje. „Tohle není jen obyčejný případ s drogami. Někdo zemřel a rodina už nikdy nezíská svého syna zpět. Moje rodina by byla zničená, kdybych to byl já. Nikdy by nebyli v pořádku, nikdy by se z toho skutečně nedostali. Myslím na to pořád. A vím, že ať se dnes stane cokoliv, já jsem ten šťastný, protože je tady moje rodina a já jsem tady a budu zase s nimi. Cítím se hrozně,“ řekl dealer u soudu.

RapStory: Vychází první dokument o českým rapu

@kulhak_

Podle vyšetřování je Reavis závislý na heroinu a opioidech a drogy dealuje kvůli tomu, aby měl peníze na nákup pro sebe samotného.

U soudu zazněla i slova Millerovi matky Karen Meyers. „Můj svět se stal temným, když Malcolm odešel. Měli jsme hluboké nenahraditelné pouto. Mluvili jsme spolu téměr každý den a o všem – o jeho životě, plánech, hudbě, snech. Nikdy by si vědomě nevzal pilulku s fentanylem. Chtěl žít a byl nadšený z budoucnosti. V mém srdci bude navždy díra,“ řekla Karen Meyers.

Druhý dealer, Stephen Andrew Walter, loni v říjnu přiznal, že Reavisovi dodal fentanyl, který zabil Millera. Walter přijal dohodu o vině a 17letém trestu ve vězení. Cameron James Pettit, který je třetím drogovým dealerem obviněným z Millerova předávkování, na svůj rozsudek stále čeká.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.