Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Student se rozhodl létat 40 minut do školy, aby ušetřil za nájem a nightmare Willy Wonka experience

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci. Právě čteš naše LOL News!

Kluci z Thajska přespávají v domech, kde někdo zemřel. Pak vydají certifikát, že tam nestraší

Dva kluci původem z Thajska se rozhodli vymyslet nový obor podnikání. Jednadvacetiletý Wifei Cheng a jeho kámoš Sretthawut budou přespávat v domech, kde někdo zemřel, aby prokázali, že tam nestraší. Obecně je známo, že jít bydlet někam, kde někdo zemřel, není úplně lákavá nabídka. Proto se kluci rozhodli nabízet, že tam vždy jednu noc přespí, a pokud se prokáže, že tam není žadný duch, vydají certifikát o tom, že se není čeho bát.

Vtipný na tom všem je, že Sretthawut se duchů bojí... Prý se chce přesvědčit, že neexistují a u toho si rovnou přivydělat. Zatím jsou v začátcích, takže nedokáží řict, zda jejich business bude fungovat – držíme jim palce.

Med s viagrou v Německu?

Ano čteš správně, očividně se může stát všechno. Jeden majitel supermarketu se rozhodl prodávat med s viagrou, akorát na něco zapomněl. Na celníky. Stejně jako u nás, tak i v Německu potřebuješ lékařský předpis k tomu, aby sis mohl*a pořídit něco na „povzbuzení“. Celníci na to přišli náhodou, když kontrovali, jestli správně daní kávu a čaj. Teď ho čeká pravděpodobně tučná pokuta. Nápad možná dobrej, ale provedení špatný.

Zdroj: Hauptzollamt Ulm/dpa

Student lítá do školy z Calgary do Vancouveru 680 kilometrů, je to prý levnější než nájem

Podobně jako v Česku se ve většině zbytku světa ceny nájmů zvyšují. Kanaďanovi Timu Chenovi po návratu z prázdnin nájem narostl ale až moc. Nájemce mu ho zvedl na 2500 kanadských dolarů (asi 43 500 Kč), což je pro studenta pěkně vysoká částka. Hledal jiné varianty, jenže ty nevycházely o moc lépe.

Tak se rozhodl bydlet v Calgary u rodičů, protože letenka tam i zpět ho vyjde zhruba na 150 kanadských dolarů (2610 Kč) a do školy musí pouze dvakrát týdně na pár hodin, vyplatí se mu to. Cesta letadlem trvá totiž něco okolo 40 minut. V Kanadě kvůli cenám někteří studenti přespávají v autech. Tim zvolil cestu, ze které ochránci klimatu radost mít nebudou.

Lidé se obrací proti Taylor Swift a dalším celebritám kvůli klimatu. This is why

by @anickadusicka__

Díky nejhorší Willy Wonka Factory experience, vznikl dosavadní meme roku

V Glasgow se podle reklam měla konat nejkrásnější prohlídka Willy Wonka Factory. Jenže to úplně nedopadlo. Událost se konala v poloprázdném skladu, shady kostýmy a pár skladkostí za odměnu pro děti, vedly k tomu, že rodiče zavolali policii. Největší LOL na internetu způsobuje „Umpalumpa” v hodně špatném kostýmu. S výrazem, jako by čekala na smrt, obletěla internet. Na internetu tuto fotku lidé hodnotí jako dosavadní meme tohoto roku.

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.