Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Po brněnském obchoďáku létal tuňák a Janeček se špatně podepsal

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, za chvíli je tu rok 2023. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu.👇

Po brněnském obchoďáku létal tuňák. Přistál u žvýkaček

Nevšední zážitek za sebou mají lidé z brněnského obchodního domu v části Bystrc. Mezi regály zničehonic letěl tuňák schovaný v konzervě. Let zakončila ryba až u žvýkaček. Otázku, proč oblíbená pochoutka plachtila vzduchem, nakonec rozluštil sekuriťák a přivolaní strážníci. V obchodě totiž řádila žena, která se snažila oblíbenou pochoutku ukrást, píše Brněnská drbna.

LOL NEWS: Pervitinová kuchařka, rozvod s hadrovým panákem a Brno

by @yanhoechka

Ronaldo si v zápase s Ghanou sáhl do trenek a něco snědl. Co to bylo?

Cristiano Ronaldo poutá pozornost i na letošním světovém šampionátu. A to nejen svým fotbalovým umem. Nyní na internetu koluje video, jak si slavný Portugalec během zápasu s Ghanou sáhne do trenek, něco vytáhne a vloží si to do úst. Všichni ihned začali spekulovat, o co jde. Podle Portugalské fotbalové federace šlo o žvýkačku, píše TN.cz.

LOL NEWS: Brambůrky s příchutí vagíny a kandidující „bába pod kořenem“

by @yanhoechka

Vnitro vyřadilo některé podpisy neoprávněně, škrtli i můj vlastní, tvrdí Janeček

Ministerstvo vnitra podle uchazeče o účast v prezidentské volbě Karla Janečka při kontrole jeho petičních archů vyřadilo některé podpisy neoprávněně, uvedl to v tiskové zprávě. Vyškrtnut byl i jeho podpis, zjistil jeho tým. Janeček je proto přesvědčen, že chybovost úřadu může být zásadní a je na místě přezkoumání. Ministerstvo vnitra odmítlo zaregistrovat Janečka právě kvůli vysoké chybovosti, píše ČTK.

Socky týdne:

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.