Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Pervitinová kuchařka, rozvod s hadrovým panákem a Brno

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu. 👇

Brněnští policisté získali kuchařku s oblíbenými recepty na pervitin

Osvědčené recepty na nejlepší pervitin si dlouho dobu schraňoval dealer z Brněnska, jehož kuchařské know-how ale neplánovaně získali policisté. Kriminalisté napochodovali muži přímo do kuchyně a zabavili veškeré nádobí, zboží i kuchařku. Navíc hrozí podnikateli vězením, píše Brněnská drbna.

LOL News: Rytmus krys, bonbóny bez chuti a zatčení mini ptáčka

by @yanhoechka

Žena se vdala za hadrového panáka. Náš vztah je v krizi, podvedl mě, smutní po roce

Manželství bývá náročné a plné ústupků. Krizí prochází i poněkud netradiční pár z Brazílie. Žena se před rokem provdala za hadrového panáka a vše působilo dokonale. Nyní se však začala trápit. Zjistila totiž, že jí je manžel nevěrný. Celé jejich manželství visí jen na vlásku, tvrdí, píše TN.cz

LOL NEWS: Brambůrky s příchutí vagíny a kandidující „bába pod kořenem“

by @yanhoechka

Muž prý navštěvoval bazén bez úhrady vstupného, prozradil se nápadným chováním

Na podezřele se chovajícího muže upozornil v sobotu večer strážníky personál sportovního zařízení na okraji města. Šestapadesátiletého muže si všiml ve chvíli, kdy se v bezprostřední blízkosti vnitřního bazénu pohyboval oblečený a s batohem na zádech. Když ho zaměstnanci kontaktovali, zničehonic si to prý namířil k nouzovému východu.

Vyhodnotili tedy, že se jim snaží utéct, a rychle mu v jeho záměru zabránili. U sebe měl navíc pantofle, které prý pravděpodobně ani nebyly jeho. Když na výzvu přivolaných strážníků vyskládal všechny věci ze svého batůžku, byly mezi nimi také čtyři balení ledové kávy, které údajně pocházely z místního bufetu, podle pracovníků údajně nebyly uhrazeny.

Přišli navíc na to, že tento muž má za poslední měsíc na svém kontě údajně hned několik návštěv plaveckého bazénu, aniž by prý zaplatil vstupné. Škodu, kterou tím plaveckému bazénu způsobil, vyčíslil personál na zhruba devět set korun. Muž se strážníky odmítal komunikovat, přiznal jen, že papuče skutečně nebyly jeho. Podvodným chováním se proto bude zabývat správní orgán, informuje Městská policie Brno.

LOL NEWS: Polonahá žena u hořící houpačky a aktivisté vs. vypnuté topení

by @yanhoechka

Socky týdne:

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.