Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL News: Dívku kvůli váze neupustili na tobogán, muž s rohy má zákaz do kostela a párek v rohlíku slaví narozky

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, nad kterými i rozum Járy Cimrmana zůstává stát. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které se za poslední týden objevily na internetu👇

Dívku nepustili kvůli váze na skluzavku v aquaparku. Ponižující, vzkazuje otec

Americký aquapark byl nařčen ze zesměšňování návštěvníků. Stalo se tak poté, co se jedna 13letá dívka musela před vstupem na skluzavku zvážit a neprošla limitem. Podle jejího otce zažila veřejné ponížení a utekla v slzách pryč. Maximální váhu prý navíc překročila o pouhé dva kilogramy. (zdroj: Novinky.cz)

Zdroj: Pinterest

Pikador slaví výročí. Do Česka ho přivezl budějcký uzenář

Oblíbená pochoutka se u nás prodává už 50 let. V roce 1972 ji do tehdejší Československé republiky poprvé přivezl českobudějovický řezník a uzenář Václav Masopust, který si párku v rohlíku všiml během své dovolené ve španělském Madridu. (zdroj: Budějovická drbna)

P.S.: Párek v rohlíku s tatarkou je lepší než párek s kečupem, period.

LOL News: Influencerka se styděla prdět, tak skončila na vozíku a nájezd flastenců v Brně

by @yanhoechka

Muž s implantáty rohů má zákaz chodit do kostela, vypadá jako ďábel

Brazilec Renie Diniz da Silva za posledních 14 let utratil přes 50 tisíc liber (zhruba 1,5 milionu korun), aby změnil svůj vzhled. Jeho tělo zdobí desítky tetování, piercingů, a dokonce má i implantáty v podobě rohů. V současné době má vylepšeno na 70 % těla. Na negativní reakce svého okolí už je zvyklý, teď však přišla nová rána. Reniemu zakázali přístup do kostela, protože vypadá prý jak ďábel. Já s tím nesouhlasím, koukal jsem na Lucifera na Netflixu a takhle Reniemu chybí slušivý kvádro a klub v L.A. (zdroj: Mirror)

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.