Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Celostátně hledaný muž v betlémě a boj o peněženku v obchoďáku

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, zejména na internetech. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu.👇

Strážníci v betlémě ve Zlíně nenašli Jezulátko, ale celostátně hledaného muže

Dřevěný betlém, který od konce listopadu zdobil zlínské náměstí Míru, byl adventním lákadlem pro mnohé občany. Do oploceného prostoru mezi dřevěné sochy kolemjdoucí vhazovali mince pro štěstí, které byly následně použity pro charitativní účely. Zároveň ale mince nenechaly v klidu některé nenechavce, kteří se peníze pokoušeli ukrást. Jedním z nich byl i celostátně hledaný muž, kterého tak policie zadržela, píše Zlínský deník.

LOL NEWS: Pervitinová kuchařka, rozvod s hadrovým panákem a Brno

by @yanhoechka

Nechutný čin v letadle. Opilec si spletl seniorku se záchodem a pomočil ji, hrozí mu vězení

Na svůj předvánoční let do New Yorku zcela jistě nezapomene asi 70letá žena. Muž, který byl silně posílený alkoholem, si totiž její místo spletl se záchodem. Incident se odehrál na lince z indického Nového Dillí do amerického New Yorku. V době incidentu byl prý výtržník opilý a na nic si nepamatuje. Za nechutný čin mu dokonce hrozí žalář, píše CNN Prima News.

LOL NEWS: Sekuriťák z Brna zabránil velké máslové krádeži

by @yanhoechka

V obchoďáku se strhl hromadný boj o peněženku. O vítězství rozhodl nepřesný kop 

Scéna jako z akčního filmu se odehrála ve vyškovském obchodním domě, kde se strhla ostrá mela kvůli peněžence. Do konfliktu se zapojili zákazníci, sekuriťáci i policisté, kteří měli ve vyhrocené situaci plné křiku, ostrých slov i fyzických výpadů poslední slovo, píše Brněnská drbna.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.