Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Letní outfit inspo podle tvého znamení (girls edition)

Léto klepe na dveře a ty stále hledáš inspiraci co nosit? Zkus se inspirovat tvým znamením zvěrokruhu.

Taky plánuješ dovolenou, výlet s přáteli, piknik se svou drahou polovičkou nebo jen procházku do parku a nevíš co na sebe? Mám pro tebe čtyři letní trendy, které jsem rozdělila do čtyř živlů, které náleží jednotlivým znamením zvěrokruhu. Pojďme se společně inspirovat!

OHNIVÁ ZNAMENÍ (BERAN, LEV, STŘELEC) – PILLOW TALK VIBES

Ohnivá znamení by se opět neměla bát trošku zariskovat se svými výběry outfitů. Velkým hitem letošního léta jsou šaty, kalhoty a topy, které jsou původně spodním prádlem a prádlem na spaní. Dále na ohnivých znameních v létě vidím průsvitné topy, ve kterých budou stoprocentně středem pozornosti, jak to mají rádi.

ZEMSKÁ ZNAMENÍ (BÝK, PANNA, KOZOROH) – PILATES MOM

Sportovní, ale comfy. Zemská znamení se chtějí ve svém oblečení cítit pohodlně, proto jejich perfektní letní outfit dává pilates mom vibes. Biker shorts, sportovní topy, tenisky a kšiltovky jsou must have v šatníku Býků, Pann a Kozorohů! I sportovní styl může být hot and sexy.

VZDUŠNÁ ZNAMENÍ (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘ) – MAXI SUKNĚ

Velkým letním trendem, který vidím naprosto všude, jsou maxi skirts. Maxi sukně jsou ideální na horké letní dny, protože je ti v nich pořád příjemně, nikde se v nich nepotíš a vypadáš jako řecká bohyně! Živlem vzdušných znamení je samozřejmě vzduch, proto ocení outfit, ve kterém si užijí svěží letní vánek.

Jaké šperky si pořídit na léto?

@luciezicklerova

VODNÍ ZNAMENÍ (RAK, ŠTÍR, RYBY) – RAFINOVANÉ (PRŮ)STŘIHY

Vodní znamení by se tohle léto měla inspirovat ohnivými a též trošku zariskovat. Šaty, topy a kalhoty s různými průstřihy jsou ta správná cesta. Kromě průstřihů mohou vodní znamení také vyzkoušet rafinované a originální střihy oblečení.